Ysense je zajímavý způsob přivýdělku pro všechny generace

Co je to Clixsense a jaké možnosti vydělávání nabízí?

Flexibilní způsob, jak přijít k penězům, brigáda, které můžete věnovat svůj volný čas a výborně jej tak zúročit. Přesně to je ysense.com, web, kde dostanete zaplaceno za určité úkony. Může to být vyplňování dotazníků, provádění mikro úkolů, ale klidně také jen surfování napříč internetem se speciálním Toolbar. V této recenzi si postupně představíme všechny možné způsoby vydělávání s Ysense a také tipy, jak zvýšit svůj příjem. Nakonec si můžete přečíst mé zkušenosti, zda mi vyplatili peníze a zda se nejedná o podvod.

 

V provozu je již pěknou řádku let

Ysense funguje už od roku 2007 (do srpna 2019 fungoval pod názvem Clixsense), za tu dobu vyplatil svým členům desítky milionů dolarů (na začátku roku 2019 přesáhla celková suma hranici 37 milionů USD). Provozovatel sídlí v USA, ve městě Hampstead, na východním pobřeží nedaleko Jacksonville. Zaregistrovat se samozřejmě můžete, ať už jste odkudkoliv, nejen z USA, Česka nebo Slovenska. V roce 2012 spustila Ysense průzkumy trhu, v nichž získala opakovaně výborné hodnocení od společnosti Lucid.

 

Úvodní stránka společnosti ysense.com.

 

Od počátku existence bylo provedeno přes sedm milionů registrací. Podmínek je minimum, registrovat se mohou například všichni starší šestnácti let.

 

Pár možnosti, jak vydělat na Ysense

Portál ysence.com nenabízí možnost vydělat si peníze pouze vyplňováním dotazníků. Existují minimálně další 3 způsoby, díky kterým si můžete přijít na docela slušný přivýdělek. Pojďme si ty možnosti postupně představit.

 

1. Online průzkumy

Prvním možným přivýdělkem je prostě vyplňování dotazníků, což iniciují vybrané světově proslulé obchodní značky. Cíl je jasný. Získat zpětnou vazbu od spotřebitelů, co zlepšit, kterým směrem se dát a tak podobně. Každý den je tu nějaká zajímavá novinka, která pokrývá jinou část trhu – jednou hodnotíte sušenky, jindy zase značku elektroniky, skutečně – různorodá zábava, při které se nebudete nudit a získáte pár dolarů navíc do své peněženky.

Vyplňování placených dotazníků bude tvořit hlavní část vašeho zisku. V kategorii „Surveys“ (přejděte na stránku ZDE) v horním menu najdete všechny podrobné informace, jakož i pozvánky na účast v průzkumech.

 

V kategorii Surveys najdete pozvánky k aktuálním průzkumům.

 

Přidej se k nám do osobní franšízy Bewit.

Některé inzertní společnosti a výzkumníci (to jsou ti, kteří zadávají poptávku) vás vyplatí okamžitě po vyplnění dotazníku, u některých průzkumů se může stát, že na odměnu budete muset čekat až 30 dní. Jsou to ty, u kterých najdete červenou vlajku.

 

Součástí kategorie je i „Daily Survey Routers“, kde budou postupně rotovat další pozvánky na průzkumy.  Z tohoto důvodu vám doporučuji sledovat tuto stánku pravidelně, ideálně každý den.

 

2. Mikro úlohy

Další kategorií, která může zvýšit váš výdělek na stránce ysense.com, jsou různé mini úlohy a mikro práce. Momentálně, v době psaní tohoto článku, se tam nachází 8 úkolů, které čekají na zhotovení. Přiznám se, že tato sekce mne až tak neláká, protože ty odměny za dokončení úkolů se pohybují od $ 0,01 až $ 0,10. Co je však rozhodně zajímavé, je to, že TOP 10 nejlepších a nejchytřejší pracovníků si může každý týden rozdělit bonus $ 100. Nejlepší vydělá $50, druhý $20, třetí $10 atd.

V této kategorii s názvem „Tasks“ najdete všechny podrobné informace, jakož i žebříčky TOP nejlépe pracujících uživatelů za 24 hodin, za týden, za poslední měsíc a také celkově. I tuto kategorii doporučuji sledovat každý den.

 

Další kategorií, která může zvýšit váš výdělek, jsou různé mini úlohy a mikro práce.

 

3. Sekce nabídky – neboli Offers

Zde najdete několik dalších možností, jak zvýšit svůj příjem. Jde o různé nabídky práce a úkoly tipu – otestujte konkrétní produkt, vytvořte si účet na tom či onom webu, vyzkoušejte novou internetovou službu a podobně. Za všechny tyto úkoly dostanete samozřejmě zaplaceno.

Přiznám se, že tuto možnost až tak nevyužívám, i když to vypadá, že právě tato kategorie může vydělávat nejvíce. Momentálně se tam nacházejí dvě nabídky, jedna je ohodnocena částkou 0,01 dolaru, druhá až 5 dolary.

 

4. Doporučení přátelům

Někdo z rodiny, známých nebo přátel se registruje přes váš unikátní odkaz. Vy za to samozřejmě získáte bonus od $0,10 do $0,30, ale také zajímavou provizi za jejich aktivitu – 20 % z jejich výdělku. Osm linií referralů hned tak někdo nenabídne, takže nemusí skončit u toho, že se registruje jeden váš kamarád, ale i jeho kontakty mohou znamenat malý bonus pro vaše konto. Když se to pak sečte, stylem korunka ke korunce, dostanete se brzy na zajímavou částku, a o tu přeci jde, nebo ne?

 

5. Hraní online her

Můžete hrát také online hry. Je tu celá řada her, co vás mohou zabavit při dlouhých letních večerech, nenáročné klikačky nebo malé výzvy, při nichž si užijete spoustu legrace. Bohužel jsou však jen pro zábavu, Ysense už na nich neumožní vydělat ani korunu.

 

Na stránce je možné hrát i online hry, bohužel už ne za peníze.

 

Tipy, jak dostávat více dotazníků a maximalizovat výdělek

1. Vyplňte si své registrační údaje pravdivě – první velmi důležitý krok. Pokud nechcete mít v budoucnu problémy s výběrem peněz, určitě doporučuji vyplnit registrační údaje pravdivě. Pokud je to možné, při registraci nepoužívejte klasické české emailové schránky (centrum.cz apod). Nejlepší bude gmail.com, kde nic nespadává do spamu, a tak vám neunikne ani ta nejmenší drobnost kolem provozu Ysense. Ale to je jen drobná rada, jíž se vůbec nemusíte řídit – záleží tu na vašich zvyklostech a tak jako tak, spíše na času, který celému systému věnujete.

 

2. Vyplňte si svůj Surveys profile – je to první věc, kterou byste měli udělat po registraci. Jakmile se přihlásíte do své administrace, v horním menu najdete kategorii „Surveys“. Když na to kliknete, otevře se vám stránka, na níž se bude nacházet modrý panel vyzývající k vyplnění svého dotazníkového profilu – Surveys profile.

 

Najdete tam přesně tento nápis: „Please complete your profile by clicking on the SURVEYS PROFILE button above to unlock more relevant surveys

 

Je to jen 9 základních otázek, například zda jste žena, nebo muž, kolik máte let, kde pracujete, kolik lidí žije ve vaší domácnosti, jestli máte nějaké děti, případně zda s vámi žijí osoby mladší než 18 let. Na základě tohoto vašeho profilu Ysense zjistí, zda jste vhodná osoba na vyplnění aktuálního průzkumu. Pokud ne, nevadí, už brzy určitě přijde další průzkum, který bude vhodný právě pro vás.

 

Výhodou je tedy hlavně to, že vám ysense.com bude posílat relevantní průzkumy, o které byste mohli mít zájem a při kterých se rozhodně nebudete nudit.

 

3. Vyplňujte i dodatečné dotazníky – pokud vám někdy Ysense pošle doplňující dotazník, tak ho vyplňte. Peníze za něj pravděpodobně nedostanete, ale budete mít v budoucnu vyšší šanci dostat se k zajímavějším a hlavně lépe finančně hodnoceným průzkumům. V kategorii „Surveys“ totiž najdete kromě pozvánek na průzkumy Survey Invites i rubriku „Daily Survey Routers“. To je samozřejmě další příležitost, jak zvýšit svůj zisk.

 

4. Používejte aplikaci od Ysense – díky této aplikaci vás bude Ysense zvát kromě běžných průzkumů i k různým mikro-úlohám. Ty budete moci vybavit pohodlně ze svého smartphonu. Výhoda je snad každému jasná. Telefon máte po ruce stále a můžete reagovat na nějakou nabídku téměř okamžitě. V případě počítače se může stát, že se k němu dostanete až někdy večer a to už pozvánka na průzkum či mikro-úlohu nemusí být aktuální.

 

5. Stáhněte si Ysence Toolbar – ClixAddon – je to další malá pomůcka, díky které budete okamžitě upozorněni na možnost přivýdělku dřív, než se o něm vůbec dozví ostatní, kteří ClixAddon ve svém prohlížeči nemají. A stejně tak můžete třeba poslouchat rádio nebo si ověřit pochopitelně i aktuální stav svého účtu – praktických věcí by se zde našlo určitě více. A malá ikonka určitě nebude nikoho obtěžovat při každodenním surfování po internetu, že? Jak jsem již zmiňoval, někdy je počet míst pro dotazníky a průzkumy trhu omezen. Tudíž, kdo dřív přijde, ten má výrazně větší šanci, to je celá věda! 

 

ClixAddon toolbar je užitečná pomůcka, díky které si můžete ověřit stav svého konta.

 

Tuto aplikaci si stáhlo nakonec už více než milion uživatelů tohoto webu. Ikona je dostupná pro prohlížeče Google Chrome a Firefox.

 

6. Udržujte svůj profil aktuální – pravidelně aktualizujte svůj profil při každé, byť jen menší, změně. Můžete tím spadat do dalších cílových skupin, což v konečném důsledku bude znamenat více dotazníků k vyplnění a tím pádem i vyšší zisk.

 

Ysense nabízí i zajímavé bonusy

Za každých nastřádaných padesát amerických dolarů z dotazníků vás čeká milý pětidolarový bonus. Získat můžete i bonusy za každodenní přihlášení a pravidelnou aktivitu. Samozřejmostí je i detailní rozpis všech připsaných financí, takže máte perfektní přehled o tom, co jste vydělali, ve který den (a dokonce i hodinu, až tak jsou totiž statistiky přesné). Tyto informace najdete v kategorii „Checklist Bonus History“.

 

Pokud splníte denní „harmonogram“, můžete zvýšit svůj výdělek až o 12 %. A co vlastně musíte udělat, abyste měli nárok na tento bonus? Nic složitého, pouze jednu z těchto úkolů:

  •  dokončíte alespoň deset mikro úkolů; nebo
  • dokončíte alespoň dva průzkumy či nabídky; nebo
  • dokončíte alespoň pět mikro úloh a buď jeden průzkum nebo jednu nabídku.

 

Další štědré bonusy získáte i tím, že přivedete do systému své přátele. Za každou aktivní osobu dostanete 0,1 až 0,3 USD. Po té, co váš referral vydělá prvních 5 dolarů, vy dostanete odměnu 2 dolary.

 

Kolik si vlastně můžu vydělat?

Na tuto otázku je těžké odpovědět, protože to může být u každého jinak. Někdo si vydělá jen 5 dolarů měsíčně a někdo jiný i 50 dolarů. Vše závisí na tom, jak často budete pozváni na průzkumy, zda budete pracovat i na mikro úlohách a zda tento výdělek budete doporučovat i svým přátelům.

Níže si můžete přečíst moje zkušenosti se stránkou ysense.com a také reálná čísla.

 

Jaké je výplatní minimum a jaké jsou možnosti platby?

Výplatní minimum je částka, kterou musíte nasbírat, abyste mohli požádat o vyplacení peněz.

Důkazů o tom, že jde o stabilní společnost, která opravdu vyplácí odměny, najdete napříč internetem opravdu spoustu, takže rozhodně nejde o žádný podvod. Funguje velmi jednoduše, proplatí nastřádané peníze vždy v amerických dolarech. A kolik metod platby vlastně existuje? Je to například:

  • Dwolla – bez poplatků, peníze se převedou do pěti pracovních dnů, minimální výplatní částka 10 USD.
  • Payoneer – poplatek dva dolary, převod během pěti pracovních dnů, minimální výplatní částka 20 USD.
  • Skrill – poplatek je 1 % z celé částky, převod do pěti pracovních dnů. Na svém účtu musíte nasbírat minimálně 10 USD, až pak dostanete své vydělané peníze na online peněženku Skrill,
  • Tango Card – žádné poplatky, do pěti pracovních dnů je hotovo, deset dolarů je minimem.

 

Mé zkušenosti

Na stránce ysense.com jsem se zaregistroval někdy v prosinci 2018 a to i přesto, že jsem na internetu našel poměrně dost negativních recenzí. Samozřejmě je také mnoho pozitivních recenzí. Takto je to asi při každém online projektu.

Navzdory negativním ohlasům jsem se rozhodl vyzkoušet to na vlastní pěst s tím, že alespoň na můj web napíšu o Ysense recenzi. Ptáte se, jak jsem tedy dopadl?

První žádost o vyplacení peněz jsem poslal ještě v prosinci, a to po dosažení výplatního minima 10 USD. Transakce proběhla úspěšně. Tento rok jsem požádal o výplatu ještě dvakrát, a v obou případech mi bez nejmenších problémů poslali peníze na můj Skrill účet. Nemám tedy důvod stěžovat si. Jedinou mírnou nevýhodou je to, že mi Skrill strhl při převodu mnohem vyšší poplatek než je 1 %.

Samozřejmě, našla by se i další věc, která mi vadí, a to je absence Paypalu. Ysense už bohužel nevyplácí odměny skrze Paypal, což mnoho lidí může přímo odradit. Každopádně, možností pro vyplacení peněz je poměrně dost, stačí si jen vybrat.

 

A jaká je průměrná výše výdělku za měsíc?

Co se týče výšky výdělku, je to různé. Průměrně se pohybuje kolem 15 dolarů. Jeden měsíc to může být 10 USD, další klidně i 30 USD. Vše závisí na tom, jaké průzkumy a úkoly / nabídky budete mít k dispozici. Jednou jsem měl dokonce v sekci „Offers“ nabídku na 5 USD za vyzkoušení a ohodnocení jedné webové stránky.

Podotýkám, že jsem tento online výdělek doposud nedoporučoval nikomu, takže nemám žádné zisky z dalších lidí a také nemám nainstalovaný toolbar ClixAddon, který by mě okamžitě upozorňoval na nové nabídky a průzkumy. Často se tedy stane, že když se k tomu dostanu, je již průzkum neaktuální. Pokud zapracuji na těchto chybách, může být ten měsíční příjem ještě vyšší.

 

Pár slov na závěr

Z mého pohledu je Ysense jedna z nejlepších možností přivýdělku, alespoň z těch projektů, o kterých jsem doposud napsal recenzi. Ne snad, že byste mohli dát v práci automaticky výpověď, ale milý bonus se hodí třeba jako příspěvek na dovolenou, a přitom se zrovna nezapotíte. Co potom chtít víc, že?

 

Pokud tedy máte každý den alespoň trochu volného času, můžete to vyzkoušet. Je to samozřejmě zdarma, nikdy neplatíte žádný vstupní ani měsíční poplatky.

 

Přejít na stránku a registrovat se.

 

Pokud jste v této recenzi nenašli to, co jste hledali, zkuste si přečíst také diskusní fórum, tam možná najdete zajímavé informace k tématu.

Máte nějaké zkušenosti se stránkou ysense.com? Pokud ano, co říkáte na tento způsob výdělku na internetu? Budu rád, když se zapojíte do diskuse. Každého názoru si vážím, může to být inspirace nebo motivace pro ostatní čtenáře.

 

Podobných firem jako Ysense je mnohem více, v článku Seznam společností věnujících se vyplňování dotazníků a anket najdete pár dalších. Pokud se zaregistrujete do více podobných firem, budete se moci zúčastnit vyššího počtu průzkumů, čímž si více vyděláte.    

 

Našli jste v tomto článku zajímavé informace, které považujete za prospěšné? Pak se o ně podělte se svými známými a možná tak někomu pomůžete. Stačí, když článek budete sdílet nebo mu dáte like. Určitě doporučuji připojit se i k mé facebookové skupině, ve které neustále zveřejňuji novinky týkající se práce z domu a podnikání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte  „dostávat všechny příspěvky“.

 

Sdílejte:

Leave a Reply