Člen týmu zákaznické podpory – nabídka práce

Ať už jsi student vysoké školy v Praze, nebo už si zkrátka jen přeješ odpočinout od své hlavní kariéry, eHotel.cz momentálně nabízí dobrou pracovní příležitost. Jsi-li komunikativní, zodpovědný, s proklientským přístupem, pak rozklikni níže uvedený odkaz a ucházej se o nabízené místo. Spokojený zákazník totiž bude tvůj hlavní úkol a od toho se bude i odvíjet tvá odměna (tedy kromě fixního základu). Možnost home office samozřejmostí.

Náplň práce:

  • komunikace se zákazníky hotelu po telefonu a emailem,
  • dostanete přístup do přehledného systému poptávek na ubytování, kde bude vidět stav každé poptávky. V případě zamítnuté poptávky na ubytování se zavolá zákazníkovi a zeptá se na jeho priority ohledně ubytování (termín, cena, oblast) a následně mu pomůžete s výběrem alternativního ubytování.
  • plnit přání zákazníků portálu Ehotel.cz.

Požadují:

  • mít vlastní počítač s připojením k internetu,
  • slušné vystupování,
  • komunikační dovednosti.

Výhodou:

  • zkušenosti s prací v oblasti cestovního ruchu,
  • zkušenosti s prací na obdobné pozici.

Osobnostní předpoklady:

  • empatie,
  • pozornost k detailu,
  • komunikativnost,
  • zodpovědnost,
  • pro-klientský přístup k práci.

Nabízejí:

  • možnost práce z domova,
  • plat – 150 Kč + / hod.,
  • práci na dohodu nebo živnost,
  • flexibilní práci na 2-5 dní v týdnu.

Nabídka je platná do 28.04.2021

Více informací najdete na stránce:

Nic pro vás? A neznáte náhodou člověka, který by mohl mít o tuto volnou pracovní pozici zájem? Pokud ano, pošlete mu tento inzerát.

Rozhodně se podívejte i na další volná místa týkající se práce, kterou je možné provádět z domu.

Další zajímavé nabídky, zaměřené výhradně pro zákaznickou podporu, najdete v této kategorii.