Brigádník pro práci s e-shopem – nabídka práce

Největší internetový prodejce vytápění se sídlem v Táboře přijme nového kolegu nebo kolegyni na pozici administrativního pracovníka. Čtěte dál i v případě, že nejste z Tábora a okolí. Pracovat budete totiž z domova nebo odkudkoliv! Není se čeho obávat, kolegové s vámi budou v neustálém kontaktu a možnost konzultace je stoprocentní. Na oplátku se od vás vyžaduje zodpovědnost, pečlivost, výborná znalost čj a samozřejmě samostatnost. Vhodné i pro studenty, absolventy či rodiče na RD. Dlouhodobá spolupráce v případě oboustranné spokojenosti jistá.

Náplň práce:

  • zakládání nových karet produktů,
  • správa a aktualizace ceníků,
  • aktuálnost údajů a informací na eshopu,
  • další administrativní práce – telefonování, emailování.

Požadují:

  • výborná znalost českého jazyka,
  • uživatelská znalost Mirosoft Office programů,
  • vlastní počítač a připojení k netu.

Výhodou:

  • zkušenost s podobnou prací.

Osobnostní předpoklady:

  • samostatnost,
  • pečlivost.

Nabízejí:

  • možnost home office – práci z pohodlí domova,
  • brigádu na dohodu, popřípadě zaměstnanecký poměr na částečný/plný úvazek,
  • flexibilitu.

Nabídka je platná do 24.08.2020

Více info a kontakt najdete na stránce:

Zaujala vás tato pracovní nabídka, ale nesplňujete nezbytné požadavky? Možná znáte někoho, pro koho by byla tato pracovní příležitost vyhovující. Doporučte mu tento inzerát.

Určitě mrkněte i na další volné nabídky práce, které je možné provádět pohodlně doma.

Další zajímavé nabídky, zaměřené výhradně pro administrativní pracovníky, najdete v této kategorii.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.