Brigáda – editor článků, budování e-shopu – nabídka práce

Nabídka práce.

Jste freelancer, OZP nebo důchodce a rádi byste zpeněžili více svých časových kapacit? Hledáte novou židli, na které nebudete muset sedět v kanceláři firmy? Práce z domova vám vyhovuje? Ve firmě ENICCA LLP mají dvě volná místa. Vašim denním chlebem bude péče o e-shop, editování a nahazování článků na web apod. Jelikož se jedná o začínající startup, firma nabízí nízkou fixní mzdu 200 USD a % ze zisku společnosti. Plat se bude zvyšovat.

!!! Bohužel, tato pozice je už obsazena. Viz také další volné pracovní příležitosti, které se dají provádět z pohodlí domova.!!!

Náplň práce:

  • zveřejňování článků na webu,
  • editace článků,
  • budování e-shopu,
  • péče o marketing e-shopu,
  • správa sociálních sítí – FB, Instagram, Telegram.

Požadují:

  • zkušenost s marketingem,
  • zkušenost s redakčními systémy – WordPress apod.,
  • zkušenost s prací na sociálních sítích,
  • volný čas každý den 3-6 hodin,
  • samostatnost,
  • uživatelská znalost práce na PC – textový editor, internet, jakýkoli grafický program.

Nabízejí:

  • úplnou práci z domova,
  • flexibilní pracovní dobu,
  • plat 200 USD + provize z e-shopu – vhodné především pro OZP, důchodce, OSVČ.

Nabídka je platná do 15.11.2023 nebo do smazání původního inzerátu.

Zaujal vás tento inzerát, ale nejste spokojeni ať už s platem nebo nabízenými benefity? A máte nějakého známého, který hledá novou práci, případně je nespokojen se stávající? Pošlete mu tento inzerát, možná ho zaujme.