Blogerka pro extérní spolupráci – nabídka práce

Zajímáte se o módní trendy a vládnete výborným písemným projevem? Hledáte brigádu na pár hodin týdně a oceníte možnost pracovat odkudkoliv z ČR nebo SR a kdykoliv? Pokud k tomu ještě ovládáte analýzu klíčových slov a základy SEO, určitě se přihlaste na uvedený inzerát. Na vzdělání nezáleží, pouze na vaší šikovnosti a kreativitě. Jedná se o psaní blogů a poutavých článků, včetně sdílení na sociálních sítí. Zkušenost s copywritingem a vedením blogu vítána, není však podmínkou.

Náplň práce:

  • správa blogu,
  • plnění blogu obsahem – psaní článků.
  • zveřejňování novinek na Facebooku a Instagramu,
  • můžete rovněž tvořit poutavé popisky produktů.

Požadují:

  • zkušenosti se správou sociálních sítí,
  • schopnost napsat na blog až 10 článků měsíčně + 10x sdílení na FB,
  • zájem o módu, módní trendy,
  • výbornou znalost českého jazyka.

Výhodou:

  • zkušenosti s copywritingem,
  • zkušenosti s vedením blogu,
  • základy SEO – vědět analyzovat klíčové slova a použít je při psaní článku.

Osobnostní předpoklady:

  • samostatnost,
  • spolehlivost,
  • flexibilitu,
  • dodržování termínů.

Nabízejí:

  • vysoce flexibilní práci,
  • možnost home office – práce z domu, kavárny, odkudkoliv z ČR nebo SR,
  • možnost dlouhodobé spolupráce.

Nabídka je platná do 17.08.2020

Více informací a kontakt najdete na webu:

Zaujala vás tato pracovní nabídka, ale nesplňujete nezbytné požadavky? Možná znáte někoho, pro koho by byla tato pracovní příležitost vyhovující. Doporučte mu tento inzerát.

Určitě mrkněte i na další volné nabídky práce, které je možné provádět pohodlně doma.

Další zajímavé nabídky v oblasti blogování, psaní článků naleznete v kategorii – volná pracovní místa a brigády pro blogery.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.