B2B specialista pro získávání knih – nabídka práce

První udržitelné knihkupectví v Česku Reknihy nabízí možností sdílení knih či nákup použitých knih ve výborném stavu, čímž šetří peněženky i planetu. Do svého týmu hledají kolegu či kolegyni na pozici B2B specialista pro získávání knih. Jedná se o zkrácený úvazek, s flexibilní pracovní dobou a možností homeoffice. Nutností je zkušenost z B2B prodeje, chuť pomáhat naší planetě a umět věci dotahovat do konce. Plat 16 000 Kč – 26 000 Kč / měsíc.

Náplň práce:

  • získávání knih pro projekt Reknihy,
  • jednání s partnery,
  • online i offline schůzky.

Požadují:

  • zkušenost z B2B jednání,
  • samostatnost,
  • vztah k udržitelnosti,
  • flexibilita,
  • spolehlivost,
  • nadšení pro projekt.

Nabízejí:

  • homeoffice pozici,
  • podporu týmu,
  • zkrácený úvazek,
  • flexibilní pracovní dobu,
  • k dispozici firemní auto,
  • plat 16 000 Kč – 26 000 Kč / měsíc.

Více informací o této pozici najdete na stránce:

Nabídka je platná do 02.03.2023 nebo do smazání původního inzerátu.

Není pro vás tato nabídka práce zajímavá? Znáte však někoho, koho by oslovila a upoutala? Zprostředkujte mu tento inzerát.

Viz také další volné pracovní pozice, na kterých můžete působit ze své kanceláře či domova.