Asistentka pro sociální sítě – nabídka práce

Firma z Prahy, která pronajímá apartmány na krátkodobý pronájem, hledá do svého týmu social media specialistu či asistentku na brigádu na kratší úvazek cca 8 hodin/týdně. Práce je vykonávána z domova, ale jednou měsíčně je nutná osobní schůzka v kanceláři na Praze 9. Náplní práce je péče o příspěvky na sociálních sítích, moderování diskuzí a vytváření obsahového plánu. Očekávají zkušenost z podobné pozice, kreativitu, spolehlivost a aktivní přístup.

Náplň práce:

  • péče o příspěvky na sociálních sítích (IG, FB, LinkedIn),
  • vymýšlení, příprava a pravidelná publikace příspěvků, stories, reels a dalších formátů
    tvorba obsahu a plánování,
  • sledování efektivity kampaní,
  • moderování diskuzí.

Požadují:

  • praxi v psaní článků,
  • znalost prostředí Facebooku, Instagramu a LinkedInu,
  • zkušenosti s online marketingem,
  • kreativita, proaktivní přístup,
  • spolehlivost a samostatnost,
  • 1x měsíčně pracovní schůzka v Praha 9.

Výhodou:

  • praxe s Photoshopem, Canvou nebo jiným grafickým programem,
  • grafické cítění.

Nabízejí:

  • možnost práce z domova,
  • kratší úvazek 8 hod./týdně,
  • flexibilní pracovní dobu,
  • okamžitý nástup.

Více informací o této pozici najdete na stránce:

Nabídka je platná do 15.03.2023 nebo do smazání původního inzerátu.

Zaujala vás tato pracovní nabídka, ale nesplňujete nezbytné požadavky? Možná znáte někoho, pro koho by byla tato pracovní příležitost vyhovující. Doporučte mu tento inzerát.