Asistentka/asistent ředitele – nabídka práce

Hledáme samostatnou a spolehlivou asistentku / asistenta na administrativní podporu. Náplní vaší práce bude práce s fakturami, komunikace s dodavateli a podobně. Pokud ovládáte anglický či německý jazyk, máte velkou výhodu. Možnost home office je samozřejmostí. Zabýváme se vývojem a výrobou automatických strojů a robotizovaných pracovišť. Najdete nás na: www.ntautomation.eu.

Náplň práce:

  • komunikace s dodavateli,
  • vytváření a řešení objednávek,
  • práce s fakturami,
  • administrativní podpora.

Požadujeme:

  • znalost anglického či německého jazyka.

Osobnostní předpoklady:

  • schopnost rychle se učit,
  • samostatnost,
  • spolehlivost,
  • zodpovědnost,
  • časová flexibilita.

Nabízíme:

  • flexibilní pracovní dobu,
  • pracovní notebook a telefon,
  • možnost profesionálního růstu,
  • práci z domova,
  • plat dle dohody.

Pokud vás tato nabídka zaujala, kontaktujte nás na:

!!! Nabídka práce již není aktuální !!!

Není tato práce pro vás ta pravá? A neznáte náhodou člověka, který by mohl mít o tuto volnou pozici zájem? Pokud ano, pošlete mu tento inzerát.

Viz také další volné pracovní příležitosti, které se dají provádět z pohodlí domova.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.