Asistent/ka prodeje dekoračního kamene do zahrad – nabídka práce

Společnost Saito-Trans s.r.o. pořádá výběrové řízení na pozici nové asistentky prodeje, jejíž pracovní náplní bude podpora zavedeného prodeje, vyhledávání nových partnerů a koncových zákazníků, práce se sociálními sítěmi apod. Práce nezahrnuje telemarketing, ale i tak se očekává milé a profesionální chování a dobré komunikační schopnosti. Ve firmě vás vše důležité naučí a po zapracování můžete pracovat z pohodlí domova, nic dalšího nebudete k práci potřebovat. Jedná se o práci na plný úvazek, firma nabízí fixní mzdu 20 000 Kč + odměny.

Náplň práce:

  • podpora zavedeného prodeje,
  • vyhledávání nových partnerů a koncových zákazníků,
  • zpracování nabídek a komunikace se zakazníky,
  • obsluha pošty a eshopu,
  • úprava a vkládání fotek,
  • práce se sociálními sítěmi – Instagram a Facebook.

Požadují:

  • umět komunikovat se zákazníky,
  • uživatelská znalost práce na počítači,
  • vědět upravovat fotky a vkládat je do CMS systému,
  • znalost práce s Instagramem a Facebookem,
  • znalost německého jazyka.

Osobnostní předpoklady:

  • kreativita,
  • slušné vystupování,
  • aktivní přístup k práci,

Nabízejí:

  • možnost práce z domova (až po zapracování),
  • volnou pracovní dobu,
  • práci na plný úvazek,
  • plat – 20,000 Kč + bonusy.

Nabídka je platná do 10.07.2020

Více informací a kontakt na společnost najdete na stránce:

Zaujala vás tato pracovní nabídka, ale nesplňujete nezbytné požadavky? Možná znáte někoho, pro koho by byla tato pracovní příležitost vyhovující. Doporučte mu tento inzerát.

Určitě mrkněte i na další volné nabídky práce, které je možné provádět pohodlně doma.

Další zajímavé nabídky, zaměřené výhradně pro asistentky, najdete v této kategorii.