Asistent/ka pro facebookovou reklamu – nabídka práce

Máte už nějaké praktické zkušenosti s tvorbou inzerátů a reklam na Facebooku? Pokud ano, pak hledají možná právě vás. Na začátku by se objem práce pohyboval okolo jedné až dvou hodin denně, pokud by to fungovalo, mohla by se spolupráce rozšířit na další oblasti. Hledají kolegu, na kterého se budou moci plně spolehnout a kterého nebude nutné kontrolovat. Práci je možné provádět i při jiném zaměstnání. Jedná se o 100% práci z domova – externě celá ČR a SR.

Náplň práce:

  • nastavování reklamy na Facebooku v Správci reklam,
  • různá administrativa spojená s tvorbou reklamy ,
  • v případě spokojenosti se budete moci podílet i na tvorbě textů a grafiky pro reklamy, tvorbu obsahu pro facebookovou skupinu a tvorbu reklamy pro Instagram.

  • vědět, jak se tvoří FB kampaně – praktické zkušenosti s PPC na Facebooku,
  • znalost angličtiny.

Osobnostní předpoklady:

  • spolehlivost,
  • pečlivost.

Nabízejí:

  • práci na částečný úvazek,
  • remote spolupráci – možnost pracovat odkudkoliv v rámci ČR a SR,
  • v případě spokojenosti navýšení objemu práce.

Nabídka je platná do 20.05.2021

Více informací a kontakt na firmu najdete na stránce:

Nic pro vás? A neznáte náhodou člověka, který by mohl mít o tuto volnou pracovní pozici zájem? Pokud ano, pošlete mu tento inzerát.

Rozhodně se podívejte i na další volná místa týkající se práce, kterou je možné provádět z domu.

Další zajímavé nabídky, zaměřené výhradně pro ppc specialisty, najdete v této kategorii.

Pokud můžete, podpořte můj projekt lajknutím či sdílením na sociálních sítích. Je to to nejmenší, co můžete pro mě a pro růst tohoto webu udělat. Rovněž budu rád, pokud se připojíte do mé facebookové komunity, která je zaměřená na online vydělávání a práci z domu. Označte „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte  „dostávat všechny příspěvky“.

2 Responses to “Asistent/ka pro facebookovou reklamu – nabídka práce”

  1. Bára Vojkovská napsal:

    Zdravím p.Jirko,web máte samou zajímavost, přehledné a snad opět nenaletím a nějakou korunku navíc tedy vydělám.🙂