Ads Manager pro META (Facebook, In-stagram) a TikTok

Hype Studio z Prahy je parta kreativních lidí s oblibou v sociálních médiích, kteří tvoří atraktivní obsah, strategie i zvyšují prodeje svým klientům. Hledají šikovného kolegu či kolegyni na správu výkonnostních kampaní v META Business Manageru (Facebook, Instagram). Znalost kampaní na TikToku výhodou. Jedná se o kratší úvazek, pracovat můžeš odkudkoli z domova, očekávají výborné komunikační schopnosti, odpovědný přístup a nějaké zkušenosti.

Náplň práce:

  • správa výkonnostních kampaní,
  • kampaně Brand Awareness,
  • péče o příspěvky,
  • pravidelný reporting,
  • komunikace s klientem.

Požadují:

  • zkušenosti se správou výkonnostních kampaní,
  • praxe s tvorbou obsahu pro sociální sítě,
  • znalost prostředí Facebooku, Instagramu, TikToku,
  • spolehlivost a samostatnost,
  • výborná komunikace.

Nabízejí:

  • práci z domova,
  • poloviční úvazek,
  • přátelskou atmosféru,
  • bonusy za dobré výsledky,
  • flexibilní pracovní dobu.

Více informací o této pozici najdete na stránce:

Nabídka je platná do 12.03.2023 nebo do smazání původního inzerátu.

Není tato práce pro vás ta pravá? A neznáte náhodou člověka, který by mohl mít o tuto volnou pozici zájem? Pokud ano, pošlete mu tento inzerát.

Viz také další volné pracovní pozice, na kterých můžete působit ze své kanceláře či domova.