Administrativní pracovník pro pořadatele letních táborů

Pořadatel letních táborů s 11 letou tradicí pátrá po novém členovi Mamutího týmu. Jedná se hlavně o administrativu na DPP/živnost. Na vzdělání ani věku nezáleží, nejdůležitější je vstřícné jednání a snaha učit se novým věcem. Práce je vhodná i pro maminky na MD nebo RD. Jako benefit určitě uvítáte možnost home office, firemní telefon nebo flexibilní pracovní dobu. Nástupní mzda 90 Kč / hod. Za každé 3-4 měsíce funkční spolupráce + 5 kč / hod.

Náplň práce:

  • komunikace s rodiči, odpovídání na dotazy,
  • administrativa všeho druhu (se základy Excelu).

Požadují:

  • znalost Excelu a Wordu na základní úrovni,
  • komunikační dovednosti.

Výhodou:

  • praxe na podobné pozici (v oblasti táborů).

Osobnostní předpoklady:

  • vstřícné jednání,
  • snaha učit se novým věcem,
  • organizační schopnosti.

Nabízejí:

  • možnost home office – práci z domova,
  • dlouhodobou spolupráci,
  • flexibilitu,
  • práci na DPP s možností přejít na plný úvazek,
  • benefity nefinančního charakteru – firemní telefon a podobně.

Nabídka je platná do 06.09.2020

Více informací najdete na stránce: https://www.jobs.cz/rpd/1504032019/

Zaujala vás tato pracovní nabídka, ale nesplňujete nezbytné požadavky? Možná znáte někoho, pro koho by byla tato pracovní příležitost vyhovující. Doporučte mu tento inzerát.

Určitě mrkněte i na další volné nabídky práce, které je možné provádět pohodlně doma.

Další zajímavé nabídky, zaměřené výhradně pro administrativní pracovníky, najdete v této kategorii.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.