Administrativní podpora jazykového start-upu – nabídka práce

Ovládáte angličtinu aspoň na úrovni B2 a rádi byste své znalosti přeměnili ve výdělek, ale necítíte se na vyučování ani na překládání? I tak se můžete stát členem týmu jazykové školy. Pražský angličtinářský start-up má dvě volná místa na administrativní pozici. Vaší prací by se stalo jednání s uchazeči o jazykové kurzy, vybírání vhodných lektorů a propojování žáků a vyučujících. K dobře odvedené práci nepotřebujete kromě znalostí angličtiny a dobrých komunikačních schopností nic dalšího. Po zapracování si můžete vydělat 120 Kč za hodinu.

Práci si můžete rozhodit na dobu, kdy vám to bude nejvíce vyhovovat.

Náplň práce:

  • e-mailová a telefonická komunikace se zájemci o kurzy,
  • komunikace s lektory,
  • výběr vhodných vyučujících,
  • nábor nových uchazečů o lektorské pozice.

Požadují:

  • znalost angličtiny na minimální úrovni B2,
  • bezproblémová komunikace v angličtině i češtině,
  • pracovní flexibilitu.

Osobnostní předpoklady:

  • samostatnost,
  • zodpovědnost,
  • komunikativní osobnost.

Nabízejí:

  • práci převážně z domova,
  • dlouhodobou spolupráci,
  • volnou pracovní dobu,
  • plat až 120 Kč za hodinu a úkolové odměny.

Více informací o nabídce a kontakt na společnost naleznete na stránce

!!! Tato nabídka již není aktuální !!!

Zaujala vás tato pracovní nabídka, ale nesplňujete nezbytné požadavky? Možná znáte někoho, pro koho by byla tato pracovní příležitost vyhovující. Doporučte mu tento inzerát.

Rozhodně se podívejte i na další volná místa týkající se práce, kterou je možné provádět doma.

Pokud hledáte práci z domova výhradně v oblasti administrativa, kancelářské práce, pak se překlikněte zde. Najdete tam další nabídky práce pro administrativní pracovníky.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.