Koordinátorka rozvoje – asistentka dobročinné organizace

Nabídka práce.

Hledáme další kolegyni do týmu naší DOBROČINNÉ organizace v rámci našeho UNIKÁTNího konceptu a nově spouštěné platformy pro podporu a financování společensky odpovědných a charitativních účelů a projektů. Umožnujeme až 90% HomeOffice ( ALE! Buďte Praha + příp. cca 50km ), časový rozsah: cca 15 – 20 hod / týden ( z toho aspoň cca 8-10h týdně v době Po-Pá 9-16 )! Nástup možný ihned – Možno jako brigáda, i při MD, případně i při studiu (zkušenosti a příp. i reference).

!!! Bohužel tato nabídka již není aktuální. Můžete se ale poohlédnout po dalších, podobných nabídkách. Více informací zde. !!!

Další zajímavé nabídky, zaměřené výhradně pro asistentky, najdete v této kategorii.

Náplň práce:

  • podílení se na rozvoji celého konceptu a jednotlivých projektů (s tím související administrativa, kompletace dokumentů, interní komunikace – účetní, IT, právníkem apod.),
  • organizace jednání, pravidelný reporting, komunikace s partnery a spolupracujícími subjekty – zaměření na „TOP“ firmy, produkty a služby (NIC NEprodáváte a NEprosíte o peníze/dary!).

Požadujeme:

  • nadprůměrné komunikační schopnosti a dovednosti (komunikace s top-management a majiteli firem),
  • dobrý lidský charakter,
  • ochotu a schopnost rychle se učit a ihned aplikovat efektivně poznatky do praxe.

Výhodou:

  • podíl na jednoduché správě webu a e-shopu, a další operativní záležitosti, např. zkušenosti/znalosti tvorby nebo správy webu, e-shopu, grafiky, copywritingu, soc. sití, online ( ale i offline:-) marketingu / PR, apod..

Osobnostní předpoklady:

  • zodpovědnost,
  • pečlivost,
  • loajalita,
  • samostatnost,
  • spolehlivost,
  • schopnost promptně reagovat,
  • koordinační schopnosti.

Nabízíme:

  • práci, která má skutečný SMYSL, PRESTIŽ A OPRAVDOVOU HODNOTU!
  • flexibilní pracovní dobu,
  • práci z domova (až 90% pracovní doby),
  • po ověření funkčnosti spolupráce a při dlouhodobé spolupráci velmi NADstandardní fin. ohodnocení (základ % + významné bonusy)!
  • kariérní růst a rozvoj,
  • nástup možný ihned – možno jako brigáda, i při MD, případně i při studiu,
  • firemní benefity – telefon, notebook atd…

Připadá vám toto pracovní místo lákavé, avšak z časových důvodů ho nemůžete přijmout? Zkuste se zamyslet, zda neznáte někoho, kdo momentálně nemá zaměstnání a možná čeká právě na takovou příležitost. Ukažte mu tento inzerát.