Copywriter (psaní textů, možné i bez zkušeností) – nabídka práce

Rádi a dobře píšete, umíte se vyjádřit, vyznáte se v on-line marketingu? Máte zájem o stabilní a dlouhodobé zaměstnání, jste samostatní a rádi si řídíte svůj čas sami?  Pak je pravý čas kontaktovat TopRanker.cz, protože právě tam využijete své vlastnosti a schopnosti na pozici Copywritera. Možnost home office jistá, finanční ohodnocení zajímavé. Na oplátku se od vás očekává samostatnost, spolehlivost a samozřejmě kreativita.

Náplň práce:

  • psaní reklamních článků a textů pro weby,
  • příprava textů pro SEO,
  • příprava reklamních kampaní na sociálních sítích.
  • možnost podílet se na čemkoli z oblasti tvorby webových stránek, tvorby webového obsahu, SEO, PPC nebo SMM.

Požadují:

  • schopnost napsat alespoň 50 NS za měsíc,
  • perfektní znalost českého jazyka (výborná gramatika, stylistika, pravopis a slovní zásoba),
  • práce na PC – MS Word, Excel

Osobnostní předpoklady:

  • samostatnost,
  • spolehlivost,
  • orientace na zákazníka,
  • plnění dohodnutých termínů.

Výhodou:

  • výborná znalost anglického jazyka,
  • zkušenosti s psaním reklamních textů.

Nabízejí:

  • možnost home office (práce z domova),
  • plat – 160 až 300 Kč za 1 normostranu textu,
  • volnou pracovní dobu,
  • prostor pro další profesní růst,
  • vzdělávání v oblastech: SEO, PPC, SMM, tvorba web. stránek,
  • práci na živnostenský list nebo DPP.

Nabídka je platná do 31.12.2020

Více informací najdete na stránce:

Připadá vám toto pracovní místo lákavé, avšak z časových důvodů ho nemůžete přijmout? Zkuste se zamyslet, zda neznáte někoho, kdo momentálně nemá zaměstnání a možná čeká právě na takovou příležitost. Ukažte mu tento inzerát.

Viz také další volné pracovní pozice, na kterých můžete působit ze své kanceláře či domova.