3D Grafik (Environmental Artist) – nabídka práce

České herní studio se sídlem v Brně hledá do svých řad chytrého a kreativního vývojáře, který má rád FPS survival hry. Chcete být součástí nově vyvíjeného AAA projektu? Pak hledají právě vás! Jedná se o práci z domova na HPP nebo živnost. Pozice je vhodná i pro absolventy. Měsíčně si můžete vydělat až 40 000 až 75 000 Kč. Potřebné jsou znalosti v oblasti herní grafiky a znalost některých grafických softwarů.

Náplň práce:

  • vývoj grafiky pro PC a konzolové hry,
  • tvorba 3D modelů,
  • spolupráce s dalšími členy týmu,
  • kompozice herního prostředí a post-produkce vyráběných herních prostředí.

Požadují:

  • zkušenosti v oblasti herní grafiky,
  • znalost některých grafických softwarů (Substance Designer Painter, Photoshop),
  • kreativní člověk s citem pro detail,
  • znalost herních technologií.

Osobnostní předpoklady:

  • pečlivost,
  • chuť učit se nové věci,
  • zodpovědnost,
  • vášeň pro hry.

Nabízejí:

  • práci z domova na hlavní pracovní poměr či živnost,
  • práci v herním průmyslu,
  • možnost seberealizace a uplatnění nápadů,
  • zajímavé finanční ohodnocení,
  • dlouhodobou spolupráci.

Více informací najdete na stránce:

Nabídka je platná do 08.01.2021 nebo do smazání původního inzerátu.

Připadá vám toto pracovní místo lákavé, avšak z časových důvodů ho nemůžete přijmout? Zkuste se zamyslet, zda neznáte někoho, kdo momentálně nemá zaměstnání a možná čeká právě na takovou příležitost. Ukažte mu tento inzerát.

Viz také další volné pracovní pozice, na kterých můžete působit ze své kanceláře či domova.

Další zajímavé nabídky, zaměřené výhradně pro grafiky, najdete v této kategorii.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.