Zapojte se do hokejové tipovačky a vyhrajte zajímavé ceny

Tipněte si kdo vyhraje MS.

Známá společnost Český národní panel, která se zaměřuje na průzkumy trhu a veřejného mínění a díky které si může běžný občan ČR přivydělat nějaké peníze vyplňováním dotazníků, pořádá dvě soutěže o zajímavé věcné ceny a o peníze. Jedna soutěž bude určena pro nově registrované členy, kteří se zaregistrují do Českého národního panelu, ta druhá bude pro členy, kteří již s firmou spolupracují.

 

Tipněte si na vítěze MS v hokeji 2024

Určitě neušlo vaší pozornosti, že brzy začnou mistrovství světa v hokeji v České republice. A společnost Český národní panel si při této příležitosti připravilo pro své respondenty zajímavé tipovačky. Ten, kdo si správně tipne na vítěze MS, má možnost získat zajímavé ceny.

 

Zapojit se může kdokoliv

Jak jsem již zmiňoval v úvodu článku, firma pořádá dvě soutěže. Pojďme si je představit.

SOUTĚŽ č. 1 – Je určena pouze pro nově registrované muže. Pokud se zaregistrujete přes tento odkaz v termínu od 15. 4. 2024 do 15. 5. 2024 a správně budete tipovat, kdo vyhraje zlatou medaili, můžete získat jednu z následujících cen.

 

1 x Telefon POCO X6 Pro 5G 12GB/512GB
1 x Hodinky Garmin Forerunner 255
1 x Herní sluchátka MSI DS502
5 x Alza voucher v hodnotě 500 Kč

Zapojit se může každý muž, který má české občanství a dosud není členem ČNP. K zajištění účasti je třeba dokončit registraci, úspěšně projít telefonickým ověřením a dát správný tip na vítěze. Vyhrát může až 8 lidí.

 

SOUTĚŽ č. 2 – Je určena již pro registrované uživatele. Český národní panel pošle na email každému účastníku výzvu k zapojení se do soutěže. Pokud budete správně sázet, kdo vyhraje MS v hokeji 2024, budete moci vyhrát jednu z následujících cen. Vyhrát může až 10 lidí.

 

10 x 1000 Kč (10 000 oplatek).

 

Výsledky obou soutěží oznámí nejpozději do 10. 06. 2024. Tak co, zkusíte si vsadit? Já ano. Budu vám držet palce.

Více info o soutěži zde.

 

Pokud se vám tento článek líbí (nebo celý můj web), sdílejte ho se svými přáteli, určitě to ocení. Klidně se přidejte i do mé facebookové skupiny, budete tak mít stále přehled o nových pracovních příležitostech. Skupina je zaměřená na výdělek na internetu a zveřejňuji v ní i nabídky na práci z domu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.

 

Sdílejte:

Leave a Reply