
Nabízí se zajímavá brigáda, která se dá dobře skloubit se školou, případně jiným zaměstnáním. Stačí se přidat do týmu zákaznické podpory. Práce je na plný nebo částečný úvazek. Co budeš dělat? Pomáhat lidem s jejich dotazy přes e-mail, chat, telefon nebo sociální sítě. Důležitá je znalost angličtiny nebo němčiny na pokročilé úrovni – B2. Výhodou jsou zkušenosti s prací na zákaznickém servisu. Zaškolení proběhne ve firmě, pak se můžeš těšit na částečnou práci z domova (1-4x týdně).
Náplň práce:
- komunikace se zákazníky v anglickém nebo německém jazyce,
- řešení objednávek, reklamací a podobně,
- doporučení produktů a služeb,
- spolupráce s kolegy z dalších oddělení.
Požadují:
- pokročilou znalost angličtiny nebo němčiny – minimálně úroveň B2,
- ochotu dojíždět do kanceláře v Boru,
- komunikativnost,
- empatii,
- uživatelskou znalost práce na PC.
Výhodou:
- zkušenost v zákaznickém servisu.
Nabízejí:
- zaškolení v kancelářích firmy, pak možnost pracovat z domova 1-4 týdně (dle dohody),
- mzdu – 250 Kč/hod.,
- práci na plný nebo zkrácený úvazek,
- směny v rozmezí 6:00–22:00, včetně víkendů (ideální pro studenty),
- firemní snídaně a společné akce.
Kontakt a více informací najdete na stránce:
https://www.jenprace.cz/nabidka/7mmqna/brigada-zakaznicky-servis-aj-nebo-nj
Nabídka je platná do 05.10.2025 nebo do smazání původního inzerátu.
Připadá vám toto pracovní místo lákavé, avšak z časových důvodů ho nemůžete přijmout? Zkuste se zamyslet, zda neznáte někoho, kdo momentálně nemá zaměstnání a možná čeká právě na takovou příležitost. Ukažte mu tento inzerát.
Rozhodně se podívejte i na další nabídky práce, které lze provádět z pohodlí domova.
Pokud se vám tento článek líbí (nebo celý můj web), sdílejte ho se svými přáteli, určitě to ocení. Klidně se přidejte i do mé facebookové skupiny, budete tak mít stále přehled o nových pracovních příležitostech. Skupina je zaměřená na výdělek na internetu a zveřejňuji v ní i nabídky na práci z domu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.

Ahoj, mé jméno je Jiří a momentálně pracuji, samozřejmě z pohodlí domova, pro PR agenturu jako prodejce reklamy. Přitom dělám online marketing pro e-shop a věnuji se i tvorbě této stránky. Rád vyhledávám zajímavé možnosti, jak si vydělat online, a následně je zveřejňuji na tomto webu. Beru to jako koníček. Doufám, že si prostřednictvím mé stránky najdete i vy nějakou reálnou práci z domu nebo si alespoň vyděláte něco navíc.

19 září, 2025
Jiří H.
Publikováno v:
