Zákaznická linka a péče o zákazníky – nabídka práce

25 000 korun měsíčně za práci na zákaznické lince nabízí internetový obchod ebuv.cz. Máte-li rádi telefonování, chatování, nevadí-li vám prosedět pracovní dobu u počítače a zvládnete-li být k ruce každému zákazníkovi, který bude něco potřebovat, a postaráte se o to, aby zavěšoval telefon spokojený, hledají právě vás. Pracovat můžete z domova, k práci budete potřebovat svou vyrovnanou a komunikativní povahu, schopnost pracovat na počítači a dorozumět se nejen česky, ale také anglicky. Pokud navíc ovládáte i polštinu, budete mít body k dobru.

Náplň práce:

  • komunikace se zákazníky telefonicky nebo e-mailově,
  • obsluha chatové linky,
  • práce s objednávkami.

Požadují:

  • minimálně SŠ vzdělání s maturitou,
  • bezproblémový projev v češtině,
  • pokročilou znalost angličtiny,
  • schopnost ovládat PC.

Výhodou:

  • znalost polštiny.

Osobnostní předpoklady:

  • komunikativní povaha,
  • profesionální vystupování,
  • trpělivost a prozákaznický přístup.

Nabízejí:

  • home-office práci,
  • nástup možný okamžitě,
  • plat až 25 000 Kč měsíčně,
  • zaměstnanecké výhody.

Více informací o nabídce a kontakt na společnost naleznete na stránce:

!!! Tato nabídka již není aktuální !!!

Zaujala vás tato pracovní nabídka, ale nesplňujete nezbytné požadavky? Možná znáte někoho, pro koho by byla tato pracovní příležitost vyhovující. Doporučte mu tento inzerát.

Rozhodně se podívejte i na další volná místa týkající se práce, kterou je možné provádět z domu.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.