Zajímavá akce od mBank – možnost ušetřit až 4000 Kč

Aktuální akce od mBank - nabízí bonus až 4000 Kč.

Pokud rádi šetříte a s oblibou spojujete příjemné s užitečným, určitě vás potěší nejnovější nabídka mBank. Aktuální akce přináší ještě atraktivnější nakupování v supermarketech Penny. Chcete se jí zúčastnit? Postup je velmi jednoduchý, stačí si u této banky založit účet a propojit ho se svou Penny kartou. Pak už zbývá jediné, pravidelně platit za své nákupy kartou od mBank a získávat za to atraktivní benefity.

 

Každý nákup, který svou hodnotou překročí pětistovku, přinese odměnu ve výši 100 Kč. V kalendářním měsíci můžete nabídku využít až pětkrát, a protože akce běží až do 12. října 2022, úspora může činit až dva tisíce korun. A ruku na srdce, ty ležet na zemi opravdu nikde nenajdete!

 

Jaké jsou podmínky pro zájemce

Pokud ještě nemáte účet u mBank, jednoduše si jej založte zde a stejně tak si aktivujte Penny kartu. Nabídka platí pro prvních deset tisíc otevřených účtů, není proto důvod ztrácet čas. Odměny pak dostanete vyplacené na svůj bankovní účet nejdéle do 60 dnů. Konto můžete založit také online, ušetříte tedy čas, který byste strávili na pobočce. Platit přitom můžete v období, než vám dorazí plastová platební karta, i v mobilní aplikaci.

A co když už jste klientem mBank? I tehdy se můžete akce zúčastnit, nakoupíte v Penny nejméně za pětistovku, zaplatíte svou platební kartou a můžete poslat svůj symbolický tiket do hry. Každý týden bude v mBank vylosováno 100 šťastlivců, kteří získají na své konto 500 Kč. Takže ani tehdy, když už je konto založeno, nemusíte přijít zkrátka.

 

mKarta Svět nabízí pestrou paletu výhod

Jistě jste už někdy slyšeli o tom, že existuje cashback, využívá jej celá řada bank a prodejců, pro které jde o zajímavou formu sebeprezentace. Nabídka od mBank bude trvat až do 30. září 2022. Každý, kdo využije při nákupu v cizině mBank kartu, získává z nákupu zpět celých 10 % (maximální hranice je ale 2 000 Kč), což v současných českých podmínkách nemá konkurenci.

Tato nabídka platí až do konce září, a to pro nové i stávající klienty. Pro klienty, kteří už účet mBank měli, stačí provést registraci. Stropem je 12 000 přihlášených. Totéž platí pro majitele nových účtů, kteří zakládali po 27. červnu 2022, ti mají šanci až do doby, než se přidá dalších dvanáct tisíc zájemců.

Více informací naleznete zde.

 

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.

 

Sdílejte:

Leave a Reply