Brigáda, vkládání produktů do e-shopu – nabídka práce

Pro zájemce o práci, kterou můžete vykonávat zcela v klidu a pohodlí domova v době, kdy vám to bude nejvíc vyhovovat, se nabízí místo správce e-shopu Smolíček.cz prodávající vybavení dětských pokojů. Na starost byste měli přidávání nového zboží, úpravy stávajících produktů a jejich informací a fotografií. Pro práci je důležité kromě zvládnuté práce s počítačem také ovládat mechanismy SEO a umět napsat prodejní text. Odměnou vám bude mzda až 150 Kč za hodinu nebo slevy na prodávaný sortiment. Vhodné i pro OZP nebo MD.

Náplň práce:

  • správa e-shopu – doplňování nových produktů,
  • editace nabízených produktů,
  • úprava fotografií a popisů produktů.

Požadují:

  • předchozí zkušenost s administraci webu/ e-shopu,
  • ovládání PC a uživatelských programů – Excel, Word,
  • orientace v principech SEO a copywritingu.

Výhodou:

  • znalost cizích jazyků – angličtina nebo němčina.

Osobnostní předpoklady:

  • samostatnost,
  • zodpovědný přístup k práci,
  • spolehlivost.

Nabízejí:

  • práci z domova podle vašich časových možností,
  • odměnu 100 – 150 Kč za hodinu,
  • slevy na prodávaný sortiment,
  • brigáda je vhodná i pro handicapované uchazeče nebo maminky na mateřské dovolené.

Více informací o nabídce a kontakt na společnost naleznete na stránce:

Nic pro vás? A neznáte náhodou člověka, který by mohl mít o tuto volnou pracovní pozici zájem? Pokud ano, pošlete mu tento inzerát.