Vedoucí týmu zkušených účetních – nabídka práce

Jste účetní tělem i duší, rozumíte číslům, mzdám, výkazům a dokladům a rádi byste své pracovní zkušenosti prodali firmě, kde budete členem týmu, postarají se o vaše vzdělávání i pracovní spokojenost? Tohle vše, včetně transparentních a férových platových podmínek a možnosti pracovat z domova, nabízí ostravská účetní firma nastejnelodi.cz, s.r.o. Pokud máte alespoň roční praxi, ve které jste si osvojili všechny účetní mechanismy, umíte jednat s klienty a dokážete číst z čísel, potřebují vás na pozici hlavního účetního.

Náplň práce:

  • firemní a klientské účetnictví,
  • zpracovávání daní a mzdových výkazů,
  • práce v softwaru Pohoda,
  • komunikace s ostatními kolegy.

Požadují:

  • minimálně roční praxi v účetnictví,
  • znalost účetních postupů a zákonů,
  • osobní účast na poradách a firemních setkáních.

Osobnostní předpoklady:

  • výborné komunikační schopnosti,
  • schopnost vést kolektiv,
  • samostatnost,
  • zodpovědnost.

Nabízejí:

  • práci z domova na úvazek podle dohody,
  • finanční ohodnocení podle zkušeností a výsledků,
  • firemní bonusy,
  • pravidelné profesní vzdělávání.

Více informací o nabídce a kontakt na společnost naleznete na stránce:

mavimi.cz/inzeraty?i=uetni&inzID=706

!!! Tato nabídka již není aktuální !!!

Zaujala vás tato pracovní nabídka, ale nesplňujete nezbytné požadavky? Možná znáte někoho, pro koho by byla tato pracovní příležitost vyhovující. Doporučte mu tento inzerát.

Viz také další volné pracovní pozice, na kterých můžete působit ze své home office.

Pokud můžete, podpořte můj projekt lajknutím či sdílením na sociálních sítích. Je to to nejmenší, co můžete pro mě a pro růst tohoto webu udělat. Rovněž budu rád, pokud se připojíte do mé facebookové komunity, která je zaměřená na online vydělávání a práci z domu. Označte „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte  „dostávat všechny příspěvky“.