Úprava a postrodukce fotografií – nabídka práce

Nabídka práce.

Společnost 3Dview s.r.o., která se zabývá hromadnou postprodukcí fotografií elektroniky vypisuje výběrové řízení na pozici: Retušér/Grafik. Vaším denním chlebem bude především kolorování, odstranění pozadí nežádoucích objektů a retuše. Na konkrétní formě spolupráce se můžete domluvit pohodlně online klidně jen přes váš telefon nebo Whatsapp, Google meeting apod. Možnost 100% práce z pohodlí domova. Nabídka je vhodná pro OZP, studenty grafických oborů nebo samouky.

 

Náplň práce:

  • retuše a odstranění pozadí a nežádoucích objektů, kolorování, úprava barev, ořez, atd.

 

Požadují:

  • znalosti úprav Lighroom + Photoshop,
  • používání hromadných presetů a retuší.

 

Nabízejí:

  • možnost kompletní práce z domova,
  • flexibilní pracovní dobu,
  • vhodné pro OZP, studenty grafických oborů nebo samouky,
  • firemní notebook.

 

Kontakt na firmu a více informací najdete na stránce:

https://www.fajn-brigady.cz/brigady/ostatni/ostrava/4457011-hromadna-uprava-a-postrodukce-fotografii-sikovni-studenti-vitani/

 

Nabídka je platná do 10.09.2023 nebo do smazání původního inzerátu.

 

Zaujal vás tento inzerát, ale nejste spokojeni ať už s platem nebo nabízenými benefity? A máte nějakého známého, který hledá novou práci, případně je nespokojen se stávající? Pošlete mu tento inzerát, možná ho zaujme.

 

Viz také další volné pracovní příležitosti, které se dají provádět z pohodlí domova.

 

Pokud se vám tento článek líbí (nebo celý můj web), sdílejte ho se svými přáteli, určitě to ocení. Klidně se přidejte i do mé facebookové skupiny, budete tak mít stále přehled o nových pracovních příležitostech. Skupina je zaměřená na výdělek na internetu a zveřejňuji v ní i nabídky na práci z domu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.

Přidej se k nám do osobní franšízy Bewit.

 

Sdílejte:

Leave a Reply