Úprava a postrodukce fotografií – nabídka práce

Nabídka práce.

Společnost 3Dview s.r.o., která se zabývá hromadnou postprodukcí fotografií elektroniky vypisuje výběrové řízení na pozici: Retušér/Grafik. Vaším denním chlebem bude především kolorování, odstranění pozadí nežádoucích objektů a retuše. Na konkrétní formě spolupráce se můžete domluvit pohodlně online klidně jen přes váš telefon nebo Whatsapp, Google meeting apod. Možnost 100% práce z pohodlí domova. Nabídka je vhodná pro OZP, studenty grafických oborů nebo samouky.

 

!!! Bohužel tento inzerát již neplatí. Zaměstnavatel již našel vhodného kandidáta. Mrkněte na jiné, stále aktuální pracovní příležitosti, které se dají provádět z pohodlí domova !!!

 

Náplň práce:

  • retuše a odstranění pozadí a nežádoucích objektů, kolorování, úprava barev, ořez, atd.

 

Požadují:

  • znalosti úprav Lighroom + Photoshop,
  • používání hromadných presetů a retuší.

 

Nabízejí:

  • možnost kompletní práce z domova,
  • flexibilní pracovní dobu,
  • vhodné pro OZP, studenty grafických oborů nebo samouky,
  • firemní notebook.

 

Nabídka je platná do 10.09.2023 nebo do smazání původního inzerátu.

 

Zaujal vás tento inzerát, ale nejste spokojeni ať už s platem nebo nabízenými benefity? A máte nějakého známého, který hledá novou práci, případně je nespokojen se stávající? Pošlete mu tento inzerát, možná ho zaujme.

 

Pokud se vám tento článek líbí (nebo celý můj web), sdílejte ho se svými přáteli, určitě to ocení. Klidně se přidejte i do mé facebookové skupiny, budete tak mít stále přehled o nových pracovních příležitostech. Skupina je zaměřená na výdělek na internetu a zveřejňuji v ní i nabídky na práci z domu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.

 

Sdílejte:

Leave a Reply