Telefonní operátor na domlouvání schůzek – nabídka práce

Společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o. , hledá pro svého klienta, pobočku renomované švýcarské společnosti, která umožňujeme zákazníkům zajistit ve svých firmách kvalitní pitný režim s co nejmenší zátěž pro přírodu, nového zaměstnance na pozici telefonní operátor / operátorka. Náplní práce bude domlouvání a plánování schůzek kam poté zamíří obchodníci společnosti. Možnost pracovat z domu je samozřejmostí. Nutná je výborná znalost MS Excel a Outlook. Zkušenosti na obdobné pozici výhodou.

Náplň práce:

  • domlouvání, plánování schůzek s kompetentní osobou ve firmě.

Požadují:

  • schopnost přesvědčit zákazníka k setkání,
  • znalost MS Office (Excel a Outlook) na pokročilé úrovni.

Výhodou:

  • zkušenosti s telemarketingem a telesales,
  • znalost práce s jakýmkoli CRM systémem.

Osobnostní předpoklady:

  • komunikační schopnosti,
  • odvaha,
  • vytrvalost.

Nabízejí:

  • možnost home office (práce z domova nebo vaší kanceláře),
  • platí pro celou ČR,
  • možnost pracovat na HPP, dohodu, živnost,
  • kompletní zaškolení v jedné z poboček společnosti – Praha, Brno, Ostrava,
  • služební mobil, notebook.

Kontakt na společnost naleznete na stránce:

Nic pro vás? A neznáte náhodou člověka, který by mohl mít o tuto pracovní nabídku zájem? Pokud ano, pošlete mu tento inzerát.

!!! Tato nabídka již není aktuální !!!