Telefonista pro zlatnictví – nabídka práce

Nabídka práce.

Možnost úplné práce z domu, flexibilní pracovní doba (jeden den můžete pracovat 4 hodiny, další den 1 hodinu, pak 7 hodin…), slušné platové ohodnocení a jednoduché požadavky. Stačí být komunikativní a ochotný odpracovat alespoň 20 hodin týdně. Říkáte si, práce vašich snů? Možná nebudete tak daleko od pravdy. Takovou práci nabízí zlatnictví ELODY s.r.o.. Nejedná se o call centrum, nic neprodáváte. Budou to příjemné telefonáty, kde si popovídáte s fajn lidmi. Ideální pro maminky na MD, absolventy, OSVČ, OZP.

 

Náplň práce:

  • firma dlouhodobě pořádá soutěž o prstýnky, do které se jim hlásí snoubenci, kteří plánují svatbu. Vy jim pak zavoláte, abyste jim potvrdili účast v soutěži, sdělili pár důležitějších informací a pozvali je na prodejnu firmy.

 

Požadují:

  • komunikativnost,
  • ochotu odpracovat alespoň 20 hodin týdně.

 

Nabízejí:

  • 100% práci z domova,
  • flexibilní pracovní dobu – jeden den můžete volat 4 hodiny, další den 2 hodiny, pak 6 hodin.,
  • dlouhodobou spolupráci v rozsahu 20 – 40h týdně,
  • slušné finanční ohodnocení – minimálně 180 Kč/hod. Dostat se můžete až na 300 Kč/hod.

 

Pokud vás nabídka zaujala, nahrajte hlasovou zprávu na minimálně 1 minutu o tom, proč si myslíte, že se na tuhle pozici hodíte. Další instrukce a kontakt najdete na stránce:

https://www.fajn-brigady.cz/brigady/obchod-sluzby/cela-cr/4562762-nenech-se-praci-pripravit-o-cas-s-detmi–homeoffice-pro-maminky-az-300-kc-h/

 

Připadá vám tato pracovní nabídka zajímavá, ale aktuálně neplánujete změnit práci? A co vaši příbuzní či kamarádi? Zkuste se zamyslet, jestli neznáte někoho, kdo je bez práce a možná čeká na takovou příležitost. Ukažte mu tento inzerát.

 

Viz také další volné pracovní příležitosti, které se dají provádět z pohodlí domova.

 

Další zajímavé nabídky, zaměřené výhradně pro telefonisty, najdete v této kategorii.

 

Přidej se k nám do osobní franšízy Bewit.

Pokud se vám tento článek líbí (nebo celý můj web), sdílejte ho se svými přáteli, určitě to ocení. Klidně se přidejte i do mé facebookové skupiny, budete tak mít stále přehled o nových pracovních příležitostech. Skupina je zaměřená na výdělek na internetu a zveřejňuji v ní i nabídky na práci z domu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.

 

Sdílejte:

Leave a Reply