Telefonická podpora – prázdninová brigáda – nabídka práce

Společnost Rovná Mzda s.r.o., která pomáhá poškozeným zaměstnancům České pošty dosáhnout spravedlivé kompenzace za nerovné odměňování, hledá do svého týmu kolegu na letní brigádu. Náplní práce je kontaktování již zaregistrovaných klientů, aby získali informace ohledně možné spolupráce týkající se jejich případu. Brigáda je vykonávána z domova, je nutné mít vlastní počítač pro odesílání podrobnějších informací e-mailem.

Náplň práce:

  • kontaktování klientů,
  • poskytování informací po telefonu,
  • posílání doplňujících informací e-mailem.

Požadují:

  • výborné komunikační schopnosti,
  • příjemný projev,
  • mít vlastní počítač.

Osobnostní předpoklady:

  • spolehlivost,
  • pečlivost.

Nabízejí:

  • homeoffice pozici,
  • mzdu 200 Kč/hod.,
  • zaškolení v Praze,
  • flexibilní pracovní dobu.

Více informací o této pozici najdete na stránce:

Zaujala vás tato pracovní nabídka, ale nesplňujete nezbytné požadavky? Možná znáte někoho, pro koho by byla tato pracovní příležitost vyhovující. Doporučte mu tento inzerát.

Viz také další volné pracovní pozice, na kterých můžete působit ze své kanceláře či domova.

Další zajímavé nabídky, zaměřené výhradně pro telefonisty, najdete v této kategorii.