Specialista prodeje v českém jazyce – nabídka práce

Polská společnost European Education Agency, která pomáhá klientům učit se cizí jazyky v Polsku, České republice a Maďarsku, hledá do svého týmu specialistu prodeje pro telefonický prodej produktů společnosti z pohodlí domova. Spolupráce je možná na plný i poloviční úvazek, zkušenosti s prodejem jsou výhodou, základní hodinová mzda + vysoké provize za získané klienty. Na co dalšího se můžete těšit v případě dlouhodobé spolupráce?

Náplň práce:

  • prodej produktů společnosti zákazníkům v ČR,
  • péče o nové i stávající klienty,
  • potvrzování objednávek.

Požadují:

  • výborné komunikační schopnosti,
  • plynulá čeština.

Osobnostní předpoklady:

  • pozitivní přístup k práci.

Výhodou:

  • zkušenosti s aktivním prodejem.

Nabízejí:

  • home office pozici
  • hodinovou mzdu (plat od 22 000 Kč/měsíc) + vysoké provize za klienty,
  • plný či poloviční úvazek,
  • flexibilní pracovní doba (alespoň 20 hodin týdně od 8 do 19 hod.),
  • potřebné vybavení k volání zašlou na adresu.

Více informací o této pozici najdete na stránce:

Nabídka je platná do 10.01.2021 nebo do smazání původního inzerátu.

Zaujala vás tato pracovní nabídka, ale nesplňujete nezbytné požadavky? Možná znáte někoho, pro koho by byla tato pracovní příležitost vyhovující. Doporučte mu tento inzerát.

Rozhodně se podívejte i na další volná místa týkající se práce, kterou je možné provádět z domu.