Specialista na e-mail marketing – nabídka práce

Považujete se za nadšence do technologií a email marketingu? Hovoří vám něco pojmy jako Smartemailing nebo Mailchimp? Potom vás možná bude zajímat nabídka od Optimio s.r.o., která hledá do svého výkonnostního týmu posilu na email marketing. Náplní vaší práce bude, mimo jiné kompletní správa mailingových kampaní. Budete vymýšlet, nastavovat, optimalizovat newslettery a podobně. Nabídka je vhodná pro kohokoli.

Náplň práce:

  • kompletní správa mailingových kampaní. Budete vymýšlet, nastavovat, optimalizovat,
  • vyhodnocovat údaje v Google Analytics a hledat příčiny růstu i propadů klíčových metrik,
  • testovat a implementovat nové nástroje výkonnostního marketingu, spoluutvářet a posouvat naše know-how,
  • praxe, praxe a zase praxe. Tu nic nenahradí.

Požadují:

  • nadšení z technologií a do email marketingu,
  • ochotu pomáhat,
  • sledujete marketingové trendy a inspirativní osobnosti,
  • máte praktické zkušenosti s tvorbou automatických scénářů (triggerů) a jejich následnou exekucí,
  • máte v malíčku A/B testování,
  • máte nastudovanou GDPR problematiku.

Nabízejí:

  • možnost získat skvělé kolegy,
  • proplacené školení, díky kterým se budete posouvat dál,
  • výuku angličtiny,
  • 200 hodin dovolené,
  • příjemné pracovní prostředí,
  • práci z domova.

Více informací a kontakt na firmu najdete na stránce:

Nabídka je platná do 20.04.2022 nebo do smazání původního inzerátu.

Není tato práce pro vás ta pravá? A neznáte náhodou člověka, který by mohl mít o tuto volnou pozici zájem? Pokud ano, pošlete mu tento inzerát.

Viz také další volné pracovní pozice, na kterých můžete působit ze své kanceláře či domova.