Specialista Back office, přijímání objednávek – nabídka práce

Největší velkoobchodní distributor v Evropě, Imcon Electronics, s.r.o, rozšiřuje svůj pracovní tým a hledá schopného obchodního referenta / referentku na přijímání a vyřizování objednávek a komunikaci se zákazníky. Jste zodpovědná a samostatná osoba s pozitivním myšlením? Ovládáte anglický a polský jazyk na komunikativní úrovni? Práce z domova je možná, kromě toho se můžete těšit na spoustu dalších zajímavých benefitů.

Náplň práce:

  • zapisování přijatých objednávek do interního systému – kontrola správnosti údajů,
  • uvedení platných prodejních cen jednotlivých položek pro daného zákazníka,
  • potvrzení objednávky a dojednání dopravy a ceny,
  • zajištění dopravy zboží k zákazníkovi,
  • vystavení faktur s platebními podmínkami.

Požadují:

  • perfektní komunikační schopnosti,
  • dobrá znalost angličtiny a polštiny písemnou i ústní formou,
  • znalost obchodních procesů.

Osobnostní předpoklady:

  • samostatnost,
  • komunikativnost,
  • zodpovědnost,
  • schopnost rychle se učit nové věci,
  • pozitivní myšlení,
  • proaktivní jednání.

Nabízejí:

  • práci z domu,
  • pružnou pracovní dobu,
  • možnost vzdělávat se – různá školení,
  • další benefity finančního a nefinančního charakteru – stravenky, týden dovolené navíc, bonus za obrat, příspěvek na penzijní připojištění.

Nabídka je platná do 12.05.2021

Více informací najdete na stránce:

Zaujala vás tato pracovní nabídka, ale nesplňujete nezbytné požadavky? Možná znáte někoho, pro koho by byla tato pracovní příležitost vyhovující. Doporučte mu tento inzerát.

Určitě mrkněte i na další volné nabídky práce, které je možné provádět pohodlně doma.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.