Refundo přináší možnost vydělávat nakupováním na internetu

Ruka s kreditní kartou a malý nákupní košík přicházející z obrazovky notebooku.

Jeden z nejatraktivnějších tuzemských cashbackových portálů se zázemím stabilní firmy sídlí na prestižní pražské adrese. Refundo.cz nabízí kromě možnosti vydělávat online nakupováním i propracovaný věrnostní systém a další příležitosti, jak si přivydělat. Už jen za registraci dostáváte na svůj účet padesátikorunovou odměnu, přilepšit k výplatě si můžete i doporučením Refunda svým přátelům. V této recenzi si postupně představíme všechny možnosti získání financí i to, kolik si prostřednictvím nich můžete vydělat.

 

Aktualizace recenze proběhla v březnu 2024!

 

Něco málo o stránce Refundo.cz

Za tímto projektem stojí manželé Pěcháčkovi z Brna, kteří za 6 let snažení vytvořili z malého projektu jeden z nejoblíbenějších cashbackových portálů. Vždyť posuďte sami. Dosud připsalo Refundo svým registrovaným klientům na odměnách něco přes 40 milionů korun. To už je docela slušná částka. Kromě Slovenska se Refundo úspěšně etablovalo i v Maďarsku, přičemž společnost plánuje rozšíření i do dalších zemí střední Evropy, například do Polska a Rumunska.

 

Jak to funguje?

Princip fungování tohoto cashback portálu je totožný jako u mnoha dalších podobných firem. Nakupujete tak, jak jste byli vždy na internetu zvyklí – ale s jediným kliknutím navíc získáte několik procent ze zaplacené částky zpět. Jak jednoduché, že?

 

Registrace na Refundo.cz, kterou můžete provést kliknutím na tento odkaz, je otázkou pár minut. Je to samozřejmě podmínka, abyste mohli využívat naplno všechny služby portálu.

Následně si ve vyhledávači najdete váš oblíbený obchod, ve kterém chcete nakupovat a prokliknete se do něj přes zelené tlačítko „Získat cashback„. Po objednání zboží vám casback portál Refundo.cz vrátí nějaké procento z ceny objednávky zpět.

 

Jak funguje cashbackový portál Refundo.cz? Peníze z nákupu zpět.

 

Pokud tam svůj oblíbený obchod nenajdete, nevadí, Refundo spolupracuje s více než 1 240 e-shopů. Určitě tam najdete nějakou alternativu. Stačí jen kliknout na kategorii „Cashback obchody“ a můžete si vybírat. Nakupovat můžete cokoliv vás jen napadne. Od běžných věcí, jako je kosmetika, elektronika, hračky, dovolené či letenky, až po méně využívané věci (co se týče nakupování na internetu), jako jsou například potraviny či různé gastronomické pochoutky. Výběr je skutečně bohatý.

 

U každého e-shopu vždy naleznete i informaci, jaké procento cashbacku daný internetový obchod nabízí. Na některých můžete dostat peníze zpět až do výše 15 % ze svého nákupu, jinde získáte pouze 0,5 %.

 

Rada – nezapomeňte se při nakupování prokliknout do e-shopu přes zelené tlačítko „Získat cashback“, jinak se váš nákup nezapočítá a vy odměnu nedostanete.

 

Jaké možnosti vydělávání nabízí cashback portál Refundo?

První možnost, kterou jsme v podstatě již rozebírali výše, je vydělávání nakupováním, resp. jak ušetřit peníze nakupováním. Kromě této možnosti nabízí Refundo i pár dalších. Které to jsou?

 

1. Doporučení přátelům 

Po zaregistrování se dostanete speciální odkaz, přes který se budou moci registrovat vaši přátelé, příbuzní, známí z práce, případně kdokoli, koho přesvědčíte o výhodách stránky Refundo.cz.

Na spamování diskusních fór nebo dokonce stránek e-shopů s cílem získat další a další lidí rovnou zapomeňte. Taková činnost bude penalizována – zrušením účtu a propadnutím všech nasbíraných financí. Stejně dopadnete i při zakládání falešných účtů. Naopak využití vlastního profilu na sociálních sítích (Facebook, Twitter, Instagram a další) může přinést velký úspěch. Propagovat můžete i na vlastním webu, blogu, nebo Youtube profilu. Za každého nově registrovaného člověka získáte symbolických pár korun.

 

Zajímavější to začíná být až tehdy, když doporučený člověk, který se zaregistroval přes váš unikátní odkaz, získá v tříměsíční lhůtě schválen cashback v hodnotě alespoň 50 Kč. V tom případě totiž dostanete od Refundo rovnou stovku.

 

Výhodou této metody je, že nejste omezovaní množstvím doporučených lidí, jak je to na jiných cashback portálech. Výše výdělku záleží tedy jen a jen na vás.

 

2. Registrační bonus

Za registraci vás cashback stránka Refundo odmění bonusem v hodnotě 50 Kč. Tento bonus vám bude schválen okamžitě po vašem prvním nákupu v libovolné hodnotě. Jedinou podmínkou je, abyste nákup provedli do 3 měsíců od registrace, v opačném případě vám bonus propadne.

 

3. Refundo lišta

Za instalaci speciálního doplňku do prohlížeče, který vás vždy, když budete na stránkách daného obchodu, upozorní na možnost získat peníze zpět, dostanete symbolických 10 Kč.

Zmíněná lišta má několik výhod. Tou největší je, že vás upozorní na to, zda daný e-shop, ve kterém chcete nakupovat, nabízí nebo nenabízí možnost cashback, resp. vrácení peněz z vašeho nákupu. Díky Refundo liště se dozvíte i novinky o akčních nabídkách a aktuálních slevách.

 

4. Věrnostní program

Tato možnost nemůže chybět u žádného e-shopu. I Refundo.cz nabízí svým stálým zákazníkům vlastní věrnostní program plný různých výhod, díky kterým ušetříte další peníze a získáte vyšší odměny.

 

Věrnostní program Refundo. Kolik si můžete vydělat?

 

Kdy si mohu nechat vyplatit první odměnu?

Výplata je možná pouze na bankovní účet a to dosažením výplatního minima 25 Kč v případě cashbacku za nákupy100 Kč v případě bonusů (vstupní bonus, bonus za doporučení atd.).

Žádost o zaslání peněz vyžaduje jedno jediné kliknutí a vybavení je také poměrně rychlé. Na svém bankovním účtu byste měli mít vydělané peníze do dvou pracovních dnů.

 

Výhody:

 • s portálem Refundo.cz můžete nejen šetřit peníze nakupováním, ale také peníze vydělávat. Odměna za registraci nového člena je ohodnocena pěti korunami, pokud dotyčná osoba učiní nákup, dostanete 100 Kč. Výhodou je, že můžete doporučit neomezené množství lidí,
 • možnost vyššího cashbacku ve srovnání s jinými portály,
 • nízké výplatní minimum – pouze 25 Kč,
 • poměrně přehledný web, na kterém se dokáží rychle zorientovat i lidé, kteří si s internetem moc nepotykali,
 • Refundo sídlí v Praze, na adrese, kde můžete vidět i spoustu dalších ostřílených hráčů. Takže jedna věc je jistá, právě zde můžete být bez obav. Jde o důvěryhodnou firmu, žádný podvod,
 • společnost Refundo, s.r.o. vyžaduje jen minimum informací – email, heslo, jméno a příjmení je nepovinné. Pak ještě číslo účtu v bance, samozřejmě,
 • možnost registrace přes Facebook.

 

Nevýhody:

 • aby vám potvrdili bonus, musíte nasbírat určitou sumu – konkrétně 100 Kč. Vlastním nákupům se tedy nevyhnete,
 • jsou obchody, kde dostanete velmi nízký cashback, například i pod jedno procento. Jinde to zase půjde poměrně vysoko,
 • u zahraničních obchodů může schválení cashback trvat celkem dlouho, klidně i půl roku. Nebývá výjimkou, že u těch českých je čekací lhůta 1 až 2 měsíce,
 • absence affiliate programu. U Refundo mi velmi chybí možnost vydělávat doporučením bez možnosti nakupování,
 • výplata je možná zatím jen na bankovní účet.

 

Pár slov na závěr

Nemusíte se bát, že byste naletěli společnosti, která má sídlo v zahraničí a v případě odmítnutí vyplacení vaší vydělané částky za cashback se spravedlnosti nikde nedovoláte. Právě naopak. Portál Refundo.cz je seriózní společnost, která plní své závazky. Od roku 2012 vyplatila svým klientům z jejich nákupů zpět už téměř 40 miliónu korun. Firma samozřejmě neustále roste a růst bude i výše odměn, které portál v budoucnu vyplatí svým klientům. A vy můžete být u toho.

 

Navštívit stránku Refundo.cz.

 

Pokud stránka Refundo nesplňuje vaše požadavky, mrkněte na článek, ve kterém porovnávám Refundo s dalšími cashback stránkami. Najdete v něm komplexní srovnání 5 portálů.

 

Doporučuji si přečíst také diskusní fórum, možná tam najdete další zajímavé informace k tématu.

Přišli jste již někdy do kontaktu se společností Refundo.cz ? Co říkáte na tento drobný výdělek? Kolik se vám podařilo ušetřit na nákupech? Pochlubte se. Zapojte se do diskuse a napište své vlastní zkušenosti.

 

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.

 

Sdílejte:

Leave a Reply