Redaktor pro Fotbalunas.cz – nabídka práce

Nabídka práce.

Parta nadšenců do fotbalu hledá další nadšence fotbalu do svého týmu. Provozují webové stránky Fotbalunas.cz a volná je pozice redaktora. Obsahem práce je zpravodajství od třetí ligy po okresní soutěž. Pokud tě baví fotbal, zvládáš výborně český jazyk a rád by ses naučil či zdokonalil v psaní článků, vítej do týmu. Práce je formou brigády z domova a odměna je formou autorského honoráře. Možná 100% práce z domova. Na co dalšího se můžeš těšit?

Náplň práce:

  • reportáže z fotbalových zápasů,
  • rozhovory s týmy,
  • příprava rozhovorů s hráči,
  • editace textů,
  • spolupráce se šéfredaktorem.

Požadují:

  • perfektní češtinu,
  • rád si povídáš,
  • nadšení a schopnost zaujmout.

Výhodou:

  • zkušenosti se psaním.

Osobnostní předpoklady:

  • samostatnost,
  • zodpovědnost,
  • spolehlivost.

Nabízejí:

  • 100% práci z domova,
  • autorský honorář,
  • flexibilní pracovní dobu,
  • pracovní rozvoj,
  • zaučení zkušeným kolegou.

Více informací o této pozici najdete na stránce:

Nabídka je platná do 28.03.2024 nebo do smazání původního inzerátu.

Zaujala vás tato pracovní nabídka, ale nesplňujete nezbytné požadavky? Možná znáte někoho, pro koho by byla tato pracovní příležitost vyhovující. Doporučte mu tento inzerát.

Viz také další volné pracovní pozice, na kterých můžete působit ze své kanceláře či domova.

Další zajímavé nabídky, zaměřené výhradně pro redaktory, najdete v této kategorii.

One Response to “Redaktor pro Fotbalunas.cz – nabídka práce”

  1. David Březík napsal:

    Dobrý den,

    dovolte mi abych se krátce představil. Jmenuji se David Březík, je mi dvacet osm let, jsem ženatý, mám dvě děti a bydlím ve Zlíně. Vaše nabídka mne velmi zaujala. Jsem OSVČ a aktivně se zajímám o design, správu sociálních sítí, webové stránky, online marketing, i když vystudován mám technický obor Mechanik-Elektrotechnik. Nebojím se práce a rád se učím novým věcem.
    Budu se velmi těšit na případnou spolupráci.

    Hezký zbytek dne,
    Březík David