Redaktor na psaní a editování článků – nabídka práce

Baví vás psaní, dokážete dát dohromady text, který má hlavu a patu, ale zároveň nemá chyby a uvítali byste v rozpočtu 5 – 10 tisíc korun navíc? Pokud vás tato nabídka zaujala, hledají vás v magazínu Tiply.cz. Nový redaktor/ka bude mít za úkol zásobovat web články s cestovatelskou, nákupní nebo společenskou tematikou, práce zabere týdně asi 20 hodin. Odměnou vám bude 100 Kč za hodinu a také možnost dalšího seberozvoje. Vhodné pro studenty, maminky na mateřské nebo přivýdělek při práci. Jedná se o 100% práci z domova.

Náplň práce:

  • psaní autorských článků na zvolená témata,
  • editace textů,
  • korektury gramatiky a stylistiky článků.

Požadují:

  • bezchybný psaný projev,
  • čas na práci minimálně 20 hodin v týdnu.

Výhodou:

  • zkušenost s psaním a publikováním textů (ve škole, vlastní blog, redakce atd.).

Osobnostní předpoklady:

  • zodpovědnost,
  • smysl pro dodržování termínů.

  • dlouhodobou externí spolupráci – práce z domova, konzultace přes email, telefon/Skype,
  • mzdu 100 Kč za hodinu,
  • možnost dalšího profesního rozvoje,
  • nástup možný klidně ihned.

Více informací o nabídce a kontakt na společnost naleznete na stránce:

Není pro vás tato nabídka práce zajímavá? Znáte však někoho, koho by oslovila a upoutala? Zprostředkujte mu tento inzerát.