Recenze na Rollercoin.com – Je zde možné získat kryptoměny zdarma?

Rollercoin slibuje možnost hrát hry a vydělávat peníze ve formě kryptoměn.

V dnešním článku bych vám rád představil stránky Rollercoin, které slibují možnost hrát hry a vydělávat tak peníze ve formě kryptoměn. Jedná se o relativně komplexní ekosystém her, které simulují virtuální těžbu kryptoměn. I když je ale těžba pouze virtuální, vytěžené kryptoměny jsou reálné a je možné si je poslat na vlastní peněženku nebo prodat na kryptoměnové směnárně a obdržet je ve formě korun na bankovní účet.

 

Krátký úvod do Rollercoinu

Hlavní myšlenka Rollercoinu je velmi podobná skutečné těžbě kryptoměn. Ve zkratce se snažíte získávat těžební stroje (minery), které přibližně každých 10 minut vytěží kryptoměnový blok a všichni hráči si poté na základě své síly přerozdělí odměnu.

 

Tato hra se v posledních měsících stává čím dál více populární a v moment psaní tohoto článku má již téměř tři miliony zaregistrovaných hráčů, které nasbírala za poslední 4 roky své existence.

 

Rollercoin je možné hrát zcela bez investic a vytěžené kryptoměny si nechat zasílat, nicméně možností je také do hry vložit vlastní peníze, a tak rychlost a výkonnost své těžby zvýšit.

 

Ve hře jsou dva hlavní způsoby, kterými můžete získat těžební sílu (výkon), která se poté promítne do výše denních zisků. Z toho plyne, čím vyšší výkon v porovnáním se zbytkem celé sítě máte, tím vyšší odměnu z každého vytěženého bloku získáte.

 

Prvním způsobem, jak získat těžební výkon, je hraní miniher, které se nachází na záložce Games. Jedná se o jednoduché hry s trváním max. 1 minuty a ve hře se jich momentálně nachází 12 různých, mezi které patří například variace známého Arkanoidu, Flappy Birda nebo Space Invaders. Na dalších hrách se v tuto chvíli pracuje.

Druhý způsob spočívá v již zmíněné pasivní těžbě pomocí těžebních strojů, které vlastníte a máte umístěné ve své herní místnosti. V tom spočívá progresivita každého hráče. Cílem všech je vlastnit co nejvíce a co nejvzácnějších minerů, které mohou stát až několik set nebo i tisíc dolarů a poté hráči pasivně den co den těží kryptoměny. Těžba tímto způsobem je mnohem efektivnější než těžba získaná z her. Nákup minerů je ale potřeba si důkladně promyslet, protože na herním tržišti se skrývají i předražené minery, které se koupit rozhodně nevyplatí (jejich cena by se při výkonnosti, které nabízí, vracela několik let). To, jaké minery jsou dobré, se můžete dočíst např. v tomto návodu na hru Rollercoin.

 

Jedna ze čtyř místností aktuálně nejúspěšnějšího hráče. V regálech si můžete všimnout mnoha minerů.

Jedna ze čtyř místností aktuálně nejúspěšnějšího hráče. V regálech si můžete všimnout mnoha minerů, přičemž některé jsou vylepšené na II., III., IV., V. i VI. level. Tento hráč denně těžbou získává více než 100 dolarů.

 

Kryptoměny dostupné ve hře

Ve hře je možné těžit a využívat hned několik kryptoměn, přičemž postupem času přibývají další. Aktuálně se jedná o BTC, ETH, BNB, DOGE, BUSD, USDT, MATIC, SOL a TRX a dle dostupných informací tým pracuje i na přidání LTC.

 

Kromě výše zmíněných kryptoměn existují ale ještě dva další tokeny, které v celém ekosystému hrají významnou roli. Jedná se o RollerToken (RLT) a RollerCoin Season Token (RST).

 

RLT je první herní měna, která si dlouhodobě drží hodnotu 1 USD. Není sice možné ji prodávat, ale je možné si za ni koupit právě nové těžařské vybavení. V případě, že si RLT chcete koupit, musíte za 1 token zaplatit právě 1 dolar, a to v libovolné dostupné kryptoměně.

 

Druhou herní měnou je token RST, který se váže na úkoly, které vás nutí tuto hru hrát a stránky navštěvovat každý den. Pokud chcete pouze pasivně těžit pomocí svých strojů, samozřejmě to nutné není, ale pokud nechcete investovat peníze „zvenku“, vyplatí se tyto úkoly sledovat.

Za jejich splnění a tím získané RST tokeny si pak můžete zakoupit limitované edice těžebních strojů, součástky pro jejich zlepšování a nebo bedny štěstí, kde je možné získat i minery v hodnotě několika desítek nebo set dolarů.

 

Proč vás vlastně tým stojící za touto hrou nutí držet každodenní návštěvnost? Protože jeden z hlavních příjmů hry, který je poté přerozdělen mezi hráče, pochází z reklam, které se na stránce nachází.

 

Pár slov na závěr

Dá se takovou hrou vydělat? Ano! Jednoznačně dá, a to i pokud jste tzv. free-to-play (F2P) hráč, který do hry nevloží žádné vlastní finance. V takovém případě prakticky vyděláváte už od založení účtu. Sice pomalu, ale vyděláváte do plusu.

 

Pokud jste do hry vložili nějaké peníze, tak je nutné počítat s určitou dobou návratnosti, která se u všech hráčů v závislosti na „efektivitě“ utracených peněz liší. Může to být pár měsíců, ale může to být i několik let, pokud hrajete nerozvážně. Celkový zisk je pak ale mnohem zajímavější než u F2P hráčů.

 

Jak už bylo zmíněno, tuto hru si můžete zkusit i čistě bez investic, tak proč tomu alespoň nedat šanci a trochu volného času? Třeba vám to přiroste k srdci stejně jako mně a hraní této hry se stane vaší dennodenní zálibou.

 

Navíc už jen při samotné registaci přes TENTO ODKAZ lze získat 1000 satoshi do začátku zdarma. Uvidíme se ve hře?

 

Máte sami nějaké zkušenosti s portálem Rollercoin? Budu rád, když se zapojíte do diskuse a napíšete vlastní zkušenosti.

 

Pokud se vám tento článek líbí (nebo celý můj web), sdílejte ho se svými přáteli, určitě to ocení. Klidně se přidejte i do mé facebookové skupiny, budete tak mít stále přehled o nových pracovních příležitostech. Skupina je zaměřená na výdělek na internetu a zveřejňuji v ní i nabídky na práci z domu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.

 

Sdílejte:

Leave a Reply