Recenze na portál Domelie.cz – co všechno nabízí?

Recenze na portál Domelie.

Pokud hledáte brigádu nebo byste naopak rádi našli zkušené ruce do vaší domácnosti na jednorázovou výpomoc, existují různé portály, díky nimž si přijdete na své. Jedním z nich je například domelie.cz, který nabízí otevřené možnosti nejenom pro zkušené řemeslníky, ale i zájemce o přivýdělek. Záleží na tom, co umíte a jaké služby můžete nabídnout ve svém inzerátu. Dá se říci, že máte naprosto volné pole. Šance jsou otevřené, oslovit potenciální klienty můžete poměrně snadno.

 

Chcete začít? Není nic jednoduššího, než se zaregistrovat a pak už jen hledat zajímavé nabídky.

 

Na začátku máte dvě možnosti

Úvodní stránka portálu.

Potřebuji pomoci. Chci si přivydělat. Je to naprosto jasné, můžete jít dvěma cestami, buď práci poptáváte nebo naopak nabízíte. Hlídání dětí, pomoc osamělým seniorům, úklid domácnosti pro hodně zaneprázdněné majitele, to je jen pár nápadů, kterými se lze inspirovat. Potřebujete chůvu nebo doučování dětí? Šikovného řemeslníka, který na počkání opraví problém v koupelně, s nímž si nevíte rady? Samozřejmě, tady se nabízí pestré možnosti pro každého.

Cítíte se jako profesionál? A umíte podpořit tento pocit kvalitně odvedenou prací? Potom můžete na portálu Domelie získat odznak profíka, se kterým se další zakázky opravdu jen a jen pohrnou, budete pak mile překvapeni. Vsadit na kvalitu, osvědčeného pracovníka, vědět, do čeho jdete – to je totiž pro mnoho firem i jednotlivců naprosto zásadní téma. Pomoc na zahradě nebo v kuchyni, záleží na poptávce a specializaci pracovníků. Každý umí něco jiného, jak všichni víme.

 

Web v několika jazykových mutacích

Nejen v češtině, ale také anglicky nebo německy si můžete zobrazit portál Domelie. Mezi jazykovými mutacemi jednoduše přepnete ve spodní části obrazovky, žádné složité nastavování vás v úvodním menu rozhodně nečeká.

Registrace je snadná, doslova na několik kliknutí. Na začátku stačí jen e-mail plus zvolené heslo a pak také informace, jak se chcete registrovat – zda jako pomocník, domácnost, jež poptává pomocníka či firma, která se hledá nové zaměstnance nebo nabízí také pomoc v domácnosti, je to prostě jednoduché.

 

Jaké výhody nabízí portál?

 

Domelie působí na českém trhu od jara roku 2010 a na tom slovenském má ještě o půl roku delší tradici. V roce 2018 vstoupila i na maďarský trh. Další řeč čísel zájemce jistě přesvědčí. Aktuálně je k dispozici přes osm stovek profilů a za dobu, kdy je web aktivní, se tady registrovalo už na osmdesát tisíc domácích pomocníků, ale také prakticky pětadvacet tisíc domácností a firem.

Přidej se k nám do osobní franšízy Bewit.

Hlídání zvířat i dětí, péče o zahradu, ale také spoustu dalších jiných věcí, včetně řemesel a doučování různorodé školní látky. Záleží, co umíte a v čem jste vlastně dobří. Může to být prakticky jakákoliv činnost, s níž někdo potřebuje pomoci. Úklid domácnosti je časově náročný, a ne každý se k němu odhodlá – ale najít pomocnou ruku, která je připravena vyhovět, je prostě báječné.

 

Pro nováčky je připravený i podrobný blog

Chcete rady do začátku? Samozřejmě, Domelie má pro vás připravený zajímavý blog, kde najdete užitečné informace a tipy. Kdo je na startu, potřebuje mít přehled. Možná budete pracovat na DPP, nebo si zřídíte živnostenský list, jenž se stane vaší vedlejší činností. Co je to nemocenské pojištění, nebo jak využít služeb tzv. hodinového manžela tak, abychom byli spokojeni. Desítky podnětných článků, které přinesou informace, které se opravdu budou hodit.

Vybírat můžete mezi bezplatným a placeným členstvím, přičemž jsou zde samozřejmě jisté rozdíly. Nikdo vám ale nebude bránit využívat účet, který je naprosto zdarma. Příplatek znamená služby navíc, je to zjednodušeně řečeno další forma prémiového účtu, jak jej známe i z jiných portálů napříč vodami tuzemského internetu. I v bezplatné formě členství lze reagovat na inzertní nabídky, ale také zveřejnit svou vlastní prezentaci.

 

Jednoduché a stručné podmínky pro každého

Avizovaný odznak profíka se samozřejmě nabízí i těm, kteří za členství neplatí. Když požádáte o hodnocení a ten, pro koho jste pracovali, byl spokojen, určitě to bude další výborná vizitka do budoucna. A zasílání notifikací o nabídkách, které vás potenciálně mohou zajímat? Jistě, stačí vyplnit profil a nastavit všechny služby, můžete využít nabídku, která je zcela zdarma a nezávazně si tak zkusit, kdo se ozve. Nebo se ozvat sami, proč sedět jako šedá myška v koutě?

 

Co všechno přináší prémiové členství?

Domelie nabízí bezplatné členství a prémiové členství.

Pro pomocníky, firmy i domácnosti je k dispozici forma placeného členství, které přináší nezanedbatelné výhody. Prémiový účet, jehož předplatné stojí přibližně osmdesát korun měsíčně pro pomocníky, kteří využijí roční frekvenci platby, nabídne jednoduše lépe viditelný profil. Budete oproti konkurenci zvýrazněni a je zde tedy větší pravděpodobnost, že se dočkáte odezvy od zájemců o služby někoho, jako jste právě vy. A jak jistě napovídá intuice každého z nás, kdo je na internetu opravdu dobře vidět, ten má před dalšími konkurenty velký náskok. Domácnostem se při placeném členství nabízí možnost neomezeného kontaktování pracovníků.

Uvádějte do profilu přesné a aktuální informace, samozřejmostí je pravdivost zadaných dat. Je to důležité kvůli vyhledávání vhodných nabídek. Vaše prezentace se ukáže jen těm firmám nebo domácnostem, které mohou mít o vaše služby zájem. Proto se opravdu vyplatí, když si dáte záležet i na detailech. S dobrým hodnocením pak získá profil reputaci, budujte si trpělivě svou pověst na roky dopředu.

 

Základní vyhledávání je jednoduché

Jak začít?

Jakou práci hledáte? Ve vyhledávání snadno najdete odvětví, v němž vynikáte a rádi byste to ukázali i dalším.

Na začátku máte několik možností. Které to jsou? Samozřejmě, musíte také upřesnit lokalitu, protože dojíždění sto kilometrů za prací asi není to pravé ořechové. Pojďme si představit všechny sekce.

  • Hlídání dětí. Pro zaneprázdněné rodiče, kteří svým potomkům chtějí dopřát hodnou chůvu.
  • Pomoc v domácnosti. Doslova od A do Z, kuchyně a koupelna, úklid nebo příprava hostiny.
  • Doučování. Angličtina, dějepis, matematika, cokoliv, co umíte a z čeho jste měli jedničku.
  • Péče o seniory nebo ZTP. Rozumíte si se staršími lidmi a chcete jim pomoci, jen do toho!
  • Domácí kutil. Umíte pověsit obrázek a víte, jak funguje domácnost? Přihlaste se právě sem.
  • Zdraví a krása. Kdo je šikovný právě v tomto oboru, má práci do budoucna zajištěnou.

 

Pár slov na závěr

Nečekejte, až vás někdo osloví. Můžete být sami aktivní a napsat zájemcům o určité služby, že je vaše nabídka plně k dispozici a stačí se pouze ozvat. Kdo se neosmělí, může být až druhý v pořadí, taková je zkrátka dnešní doba, která přeje těm připraveným a akčním.

Hlídání dětí, ať už pravidelně nebo nárazově, může vynést i 200 korun za hodinu, podobně jako pravidelná pomoc v domácnosti. V nabízených odměnách si samozřejmě můžete nastavit filtry ve vyhledávání, záleží, za jakou odměnu jste ochotni pracovat. V poptávkách nechybí ani ohodnocení cca 100 Kč/hod. Doučování angličtiny nebo speciálních předmětů může být i dražší, nezřídka se objeví inzerce nabízející i 300 korun za hodinu práce.

Nevýhodou může být relativně malý okruh nabídek, aktuálně jich nejsou stovky – spíše desítky, ale pokud vám některá z nich vyhovuje už na první pohled, proč se vlastně neozvat? Může to být dobrý doplněk k dalším webům, protože jak se říká, kdo hledá ve více vodách, chytí větší počet ryb.

 

Pokud jste v této recenzi nenašli to, co jste hledali, zkuste si přečíst také diskusní fórum, tam možná najdete zajímavé informace k tématu.

Máte nějaké zkušenosti se stránkou Domelie.cz? Pokud ano, co říkáte na tento způsob výdělku na internetu? Budu rád, když se zapojíte do diskuse. Každého názoru si vážím, může to být inspirace nebo motivace pro ostatní čtenáře.

 

Pokud se vám tento článek líbí (nebo celý můj web), sdílejte ho se svými přáteli, určitě to ocení. Klidně se přidejte i do mé facebookové skupiny, budete tak mít stále přehled o nových pracovních příležitostech. Skupina je zaměřená na výdělek na internetu a zveřejňuji v ní i nabídky na práci z domu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.

 

Sdílejte:

Leave a Reply