Recenze na Kuponer.cz – jaké výhody nabízí tento portál?

Obrázek s popisem Recenze na web Kuponer.cz.

Dostat za nákup část peněz zpět? Ano, princip cashbacku už moderní svět důvěrně zná, mnoho lidí dostane peníze za to, že pořizuje zboží v konkrétním obchodu nebo hradí objednávky platební kartou své banky. Význam tohoto slovního spojení byl původně trochu jiný. V poslední dekádě je ale rozšířenější definicí právě cashback. I když zažíval prvotní boom v západoevropských zemích, brzy dorazil i do ČR. Pojďme si proto krátce představit portál Kuponer.cz, který patří ke známým tuzemským cashback portálům.

 

Kdy začal fungovat Kuponer?

Poprvé se Kuponer.cz objevuje v roce 2013, má tedy za sebou celou dekádu a postupem času se propracoval v českou jedničku. V začátcích šlo ještě spíše o slevové kódy a kupony, se kterými se nákup ve vybraných e-shopech stal ještě zajímavější.

V minulosti jste jistě slyšeli také o webech, jako je Tipli, Refundo nebo Plná peněženka. Kuponer se nakonec vydal stejnou cestou, s klasickým cashbackem je jeho název spojován od roku 2017. Pojďme si jej proto podrobněji prohlédnout. Na první pohled jistě zaujme velmi přehledným designem webu, který může na někoho působit i lehce zastarale. Všechno podstatné ale funguje tak, jak má a nováčci se snadno zorientují už krátce po úvodní registraci.

 

Původ firmy je v Brně

Úvodní stránka cashback portálu Kuponer.

Sídlo Kuponer, s.r.o., tedy společnosti, která provozuje stejnojmenný portál, bychom našli v Brně v Poštovské ulici. Ta je velmi blízko například Zelnému trhu nebo hlavní železniční stanici v rámci moravské metropole. Zásadní je však pro provozovatele Kuponeru hlavně jeho online existence. Stále nabízí slevové kupony, ale slavný je hlavně díky cashbacku. Ten nabízí na úrovni, které velká část české konkurence nemůže stačit.

Kdyby přinášel jen kódy na různé slevy, zřejmě by nebyl tak populární, jako je dnes. Snaží se však propojit nejen tyto kupóny a atraktivní slevové nabídky, ale také cashback, který znamená doslova a do písmene „peníze zpět“.

 

Jak postupovat, abyste mohli čerpat veškeré jím nabízené výhody?

Jednoduchý a přehledný, takový je web Kuponer.cz. Registrace je velmi snadná, orientace vlastně také. Světle modrá a bílá dominují, grafická stránka je na dobré úrovni.

Registrační proces začíná tím, že uvedete email, heslo a potvrzení hesla do připravených kolonek na úvodní stránce. Jde jen o tři políčka, po jejich vyplnění klikněte na červené tlačítko s velmi výmluvným nápisem „Začít šetřit“. Registraci lze provést i přes Facebook nebo Google, nezapomeňte zaškrtnout políčko, které pojednává o obchodních podmínkách a souhlasu každého klienta. Je to formalita, bez níž se neobejdete asi nikde.

Následně se můžete přihlásit na váš účet a vyhledat svůj oblíbený e-shop na němž chcete zanedlouho provést objednávku.

 

Aktuální slevy a slevové kódy.

Přidej se k nám do osobní franšízy Bewit.

 

Rozklikněte si také záložku „Všechny kupony“, abyste měli přehled o tom, co se právě chystá. Slevy mohou být relativně malé, ale někdy dosahují až desetiprocentní hranice. Záleží také na konkrétním sortimentu, který chcete nakupovat, někdy se akce nevztahuje na akční zboží nebo zboží ve výprodeji. Na ně tedy kupony často neuplatníte. Jindy je v nabídce doprava zdarma. Stačí kliknout na červené tlačítko „Zobrazit kupon“ nebo „Získat slevu“. Hned po přechodu do konkrétního obchodu se nezdržujte ničím jiným a nakupte.

 

Příjemný bonus za registraci

Start na portálu Kuponer bude velmi příjemný. Už na samém začátku dostanete bonus za pouhou registraci, který činí 60 Kč. Ten si však nemůžete nechat vyplatit hned, to by bylo příliš jednoduché a přiznejme si, také velmi dobře zneužitelné. I když je výplatní minimum stanovené na symbolickou jednu korunu, bonusová odměna je plně k dispozici až ve chvíli, kdy nasbíráte 200 Kč v rámci cashbackových odměn (a máte na to také velkorysý limit jednoho roku, poté bonusová odměna propadne). Postup je přitom jednoduchý. A jak by řekl klasik, opravdu to už jednodušší být nemůže!

  • Dokončíte registraci, což je vlastně otázkou okamžiku, opravdu na tom vůbec nic není.
  • Nakoupíte na oblíbeném e-shopu, jen s tím rozdílem, že na něj přejdete z Kuponeru.
  • V momentě, kdy se uskutečněná objednávka spáruje s vaším účtem, uvidíte ji v přehledu.

 

Vyplacení na bankovní účet

Jediné, co potřebujete dále udělat, je vyplnění bankovního účtu, na který se mají následně zaslat nastřádané finanční prostředky.

Využití Kuponeru je zcela zdarma, nikdo za něj tedy neplatí ani korunu. Výši cashbacku za konkrétní objednávku obvykle uvidíte v účtu během několika hodin poté, co jste provedli nákup. Po ověření už nic nebrání výplatě na účet, uvedete pak kromě čísla bankovního konta ještě své jméno a příjmení. To z hlediska osobních údajů vlastně stačí. A jak to celé funguje?

  • Kuponer dostává provizi za nákup od konkrétních obchodníků. A vám stačí pouhý proklik.
  • Nezapomeňte na cookies v prohlížeči, pokud je nemáte povolené, cashback se nepřipíše.
  • Vhodným společníkem pro nákup je prohlížeč Google Chrome, který využívají miliony lidí.

 

Jak probíhá ověření nákupu?

Samozřejmě, musí se počítat s tím, že budete chtít zboží vyměnit nebo vrátit, v tom případě je nákup vlastně stornován a cashback nelze připsat. Lhůta zde vůbec nezávisí na Kuponeru, ale stanovuje si ji sám e-shop. Obvykle se čeká jeden měsíc, vzácně až dva měsíce. Čtyřtýdenní lhůta je běžná, je nutné s ní počítat. Neptejte se proto podpory, jestli budou peníze k dispozici už zítra. Namístě je trpělivost, která vždycky nese ovoce. Nespěchejte, pokud je odměna zaznamenána v účtu, už je vše na správné cestě a stačí pouze dojít do předem vytčeného cíle.

 

Každý rok můžete ušetřit stovky i tisíce korun, podle toho, jak budete nakupovat. Stačí si pohlídat nastavení cookies. Jinak řečeno, není vhodné mít v prohlížeči nějaký blokátor reklam, který by mohl zmařit šanci na připsání odměny.

 

Premium cashback nabízí lepší odměnu

Pokud se během posledních sto dnů dostanete s cashbackovou odměnou nad hodnotu 149 Kč, získáte pozvánku do Premium cashbacku hned poté, co budou příslušné položky definitivně schváleny ze strany e-shopů, kde jste nakoupili. Aktivace probíhá jednoduše, příslušnou zprávu dostanete mailem. A jaká je ona výhoda? Jednoduše, zatímco v klasickém cashbacku dostanete například 2 % zpět, Premium cashback nabídne vyšší odměnu a snadno se můžete dostat na zajímavější číslo.

 

O slevových akcích se brzy dozvíte

V čem ještě tkví výhoda Kuponeru? Jednoduše, slevové akce budete mít před sebou jako první, což znamená malý náskok před ostatními zájemci o nákupy na konkrétních e-shopech. Díky slevovým kódům a kuponům můžete ušetřit i na obchodech, které zná úplně každý, jako je například Alza, Mall, Tescoma či Notino.

 

Na Kuponeru lze nalézt stovky atraktivních příležitostí k nákupům, které se vyplatí. Na úvodní stránce webu si rozklikněte záložku „Nejlepší kupony“ a brzy se dozvíte o novinkách, které vás mohou zaujmout už na první pohled.

 

Jak kontaktovat podporu?

Kanceláře Kuponeru jsou v Brně na Moravském náměstí. Nikam ale nemusíte osobně, protože online podpora je spolehlivá a ozve se vám i v nestandardním čase, podle řady ohlasů funguje i během sobot a nedělí. Je ale pravdou, že v obvyklou pracovní dobu ve všedních dnech bude reagovat mnohem pružněji.

Přímo na webu je kontaktní formulář, kde musíte vyplnit tři kolonky (jméno, email a předmět dotazu) plus samotný text zprávy, vše tedy jde poměrně rychle a jednoduše. Stačí si pak počkat na odpověď, která přijde přímo do emailové schránky. Variantou je pak odeslání emailu na adresu ahoj@kuponer.cz, kde jsou připraveni vyškolení pracovníci na všechny formy dotazů kolem fungování tohoto oblíbeného cashbackového portálu. Mimochodem, v případě, že se vám nepřičte na konto cashback, stačí se ozvat ve speciálním reklamačním formuláři.

 

Pár slov na závěr

Chcete si najít svůj e-shop? V horní liště, hned vedle loga Kuponeru, je interaktivní vyhledávač, který je efektivní nápovědou. Bude zde záložka, s níž si prohlédnete jedním kliknutím všechny vaše oblíbené e-shopy. Ale také si snadno rozkliknete jednotlivé kategorie, mezi které patří 12 různých variant od Nábytku a Módy až po Sport, Potraviny nebo Zdraví. Přehlednost je tak na prvním místě a pro novinky můžete navštívit oficiální Facebook této služby. Cesta k penězům navíc je tak velmi jednoduchá, stačí jen vědět, co je cashback!

Registrovat se můžete zde.

 

Doporučuji si přečíst také diskusní fórum, možná tam najdete další zajímavé informace k tématu.

Pokud už máte s Kuponer.cz nějaké vlastní zkušenosti, podělte se o ně a napište do diskuse. Každého názoru si cením, může to být inspirace nebo motivace pro ostatní čtenáře.

 

Našli jste v tomto článku zajímavé informace, které považujete za prospěšné? Pak se o ně podělte se svými známými a možná tak někomu pomůžete. Stačí, když článek budete sdílet nebo mu dáte like. Určitě doporučuji připojit se i k mé facebookové skupině, ve které neustále zveřejňuji novinky týkající se práce z domu a podnikání na internetu. Klikněte na líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte  „dostávat všechny příspěvky“.

 

Sdílejte:

Leave a Reply