Recenze na Freebitco.in – moje zkušenost s portálem

Na obrázku se nachází Bitcoin a popis: kde a jak získat Bitcoiny zdarma.

Chtěli byste získat jen tak zdarma nějaké Bitcoiny nebo hodnotné výhry a věcné ceny? Bez práce a jakékoli investice? Pak jste tady správně. Existuje několik portálů, které něco takového nabízejí. V tomto článku se však budeme věnovat konkrétnímu portálu Freebitco.in, který nás zavede do světa kryptoměnových sázek, loterií a zajímavých soutěží. V článku naleznete podrobný návod, jak začít a jaké možnosti výdělku nabízí tato stránka.

 

Něco o stránce Freebitco.in

Freebitco.in byl vytvořen v roce 2013. Za dosavadních 11 let existence získal tento portál až 53 milionů uživatelů, kterým rozdal již více než 248 tisíc Bitcoinů.

Trochu mě překvapilo negativní hodnocení portálu na stránkách jako ScamAdviser nebo Trustpilot, kde získal Freebitco.in pouhých 2,4 z 5 hvězdiček. Přesto jsem se rozhodl dát mu šanci a vyzkoušet ho. Vždyť mě to nic nestojí a zabere mi to dohromady možná dvě minuty času denně.

 

Výhodou je alespoň základní znalost anglického jazyka. Pokud anglicky neumíte, nevadí. Orientace na webu je velmi jednoduchá a vše hravě zvládnete s Google překladačem.

 

Důvody, proč se registrovat

  • Každou hodinu máte možnost vyhrát až 5 000 Kč v Bitcoinech!
  • Máte možnost pravidelně se účastnit loterie o Lamborghini.
  • Máte možnost účastnit se víkendových loterií o zajímavé ceny.
  • Všechno je zdarma, vy nic neplatíte ani si nekupujete.
  • Máte možnost vyhrát Jackpots – 1 Bitcoin, který má aktuální hodnotu cca 57 000 dolarů.
  • Denně vám to zabere celkem přibližně 2 minuty.

 

Ještě předtím, než začneme, musím vás upozornit na to, že v případě portálu Freebitcoin jde jen o drobný přivýdělek, výdělek vám v žádném případě nenahradí současné zaměstnání.

 

Jak začít

Chcete-li si začít přivydělávat s portálem Freebitco.in, musíte se samozřejmě zaregistrovat zde. Registrace je velmi jednoduchá a zabere vám jen několik vteřin. Do formuláře nacházejícího se vpravo napíšete pouze váš e-mail a heslo. Následně potvrdíte, že jste člověk a kliknete na „SIGN UP“.

 

Úvodní stránka projektu Freebitco.in.

 

Na e-mailovou adresu vám přijde aktivační odkaz, kliknutím na něj ověříte svůj e-mail. Pokud vám aktivační e-mail náhodou nepřijde, zkontrolujete si, jestli náhodou nemáte plnou schránku nebo vám to nepřišlo do spamu.

Do administrativního rozhraní se přihlásíte tlačítkem „LOGIN“, které se nachází vpravo nahoře. Následně vypíšete svůj e-mail a heslo a kliknete na Login.

 

Jaké možnosti výdělku nabízí portál Freebitco.in?

První dojem hned po přihlášení na web může být pro vás chaotický. Všude jsou tabulky, odpočítávání času, reklamní bannery apod. Časem si však zvyknete a budete přesně vědět, kde co najít. Nezapomínejte používat Google překladač!

Pojďme si postupně rozebrat jednotlivé kategorie, které se nacházejí v horním panelu. Konkrétně FREE BTC, MULTIPLY BTC, BETTING, REWARDS, WIN A LAMBO a další.

 

FREE BTC – rolování

Nejzákladnější cestou, jak Freebitco.in využít, je jejich faucet, který naleznete hned po přihlášení na stránce FREE BTC. V této kategorii si můžete jednou za hodinu zatočit (rolovat) a získat odměnu. Jak na to?

Přejeďte myší na konec stránky a najdete tam tabulku s modrým tlačítkem „ROLL!“, viz obrázek níže.

Systém vygeneruje náhodné číslo od 0 do 10 000. Následně podle uvedené tabulky zjistíte, kolik jste vydělali. Minimum je 0,0000003 BTC, což je ekvivalent několika Kč, maximum je 0,00323003 BTC, což představuje cca 5 000 Kč.

 

Rolovat můžete každou hodinu. Získat můžete minimálně 0,0000003 BTC.

 

Nebudu lhát, v drtivé většině případů budete dostávat minimální výdělek, ale pokud budete trpěliví, možná se na vás usměje štěstí a trefíte i číslo 10 000. Mně se to za dva měsíce zatím nepodařilo, ale padlo mi jednou číslo 9998 a vyhrál jsem 0,00032, což je cca 450 Kč.

Výhodou rolování je, že o 5 000 Kč můžete hrát každou hodinu! A každou hodinu vyhrajete minimálně 0,0000003 BTC. A to se za několik vteřin „práce“ zcela vyplatí. Nebo ne? Posuďte sami.

Další výhodou je, že nemusíte sledovat stránku Freebitco.in celý den a čekat, kdy uběhne hodina, abyste mohli rolovat znovu. Portál vás na to upozorní, viz obrázek níže. Klidně si můžete surfovat po internetu a časomíra na záložce vám ukáže, že například za 30 minut a 45 vteřin bude čas na další roll.

 

Během čekání na další roll můžete klidně surfovat po internetu.

 

Stránku nevypínejte a ani se neodhlašujte. Nechte ji puštěnou ve webovém prohlížeči a klidně si dělejte svou práci, sledujte film, chatujte na Facebooku…

 

Pravidelným rolováním získáváte také takzvané RP body, které si později můžete zaměnit za věcné ceny nebo další Bitcoiny. O RP bodech si můžete přečíst níže v sekci „REWARDS“.

 

Proč vlastně rolovat? Vyplatí se to?

  • Rolovat můžete jednou za hodinu. Za každý roll vyděláte minimálně 0,0000003 BTC. Hrajete však až o 5 000 Kč!
  • Za každý roll získáváte RP body, které si později můžete zaměnit za věcné ceny (pravděpodobně jen pro Američany) nebo Bitcoiny.
  • Za každý roll získáváte zdarma 2 tikety do loterie. Jsou dvě loterie, jedna probíhá každý den a druhá jednou za týden. Do obou loterií jste zařazeni automaticky, nemusíte se tedy o nic starat a ani nic kupovat. Čím více budete rolovat, tím více tiketů získáte a tím bude větší vaše šance na výhru.
  • Registrace zde.

 

V loterii můžete hrát o zajímavé částky.

 

Na obrázku výše si můžete prohlédnout odměny za výhru v týdenní loterii. Losování proběhne za 4 dny a 4 hodiny. Vyhrát může až 10 lidí, přičemž první získá 0,0244 (30 000 Kč), poslední výherce získá 0,000038 BTC (50 Kč).

 

MULTIPLY BTC

I v tomto případě jde o rolování, ale už není zadarmo. Musíte něco vsadit.

Tato kategorie umožňuje registrovaným uživatelům znásobit své vydělané Bitcoiny hraním HI-LO hry, a to až 4,750krát. Trefením čísla 8888 lze vyhrát Jackpot 1 Bitcoin.

 

Multiply BTC umožňuje hráčům zvýšit hodnotu BTC až o 4,750 krát.

 

Připomíná mi to spíše nějakou ruletu, při které už se nedá rolovat zdarma, ale musíte vsadit Bitcoiny, které jste získali. Vsazením můžete vyhrát také tikety do loterie, věrnostní body nebo golden tiket a hrát o Lamborghini.

 

Mně házení kostkou kdovíjak nejde, proto jsem se rozhodl ignorovat tuto možnost. Navíc z dlouhodobého hlediska se nevyplatí věnovat se této hře, neboť při každém hodu máte vyšší předpoklad, že spíše prohrajete, než vyděláte.

 

BETTING – sázka na sportovní události

Tato možnost je už o něco zajímavější, protože se nejedná o úplnou náhodu, jak je tomu ve výše zmíněném „MULTIPLY BTC“. Avšak i v tomto případě musíte vsadit něco ze svých peněz (myslím peníze, které jste vydělali na stránce).

V této kategorii můžete sázet výsledky sportovních událostí nebo vývoj cen kryptoměn proti ostatním uživatelům portálu Freebitco.in.

Na stránce je několik událostí, viz obrázek níže. Vezměme si například fotbalový zápas Premier League mezi Manchesterem City a West Ham. Pokud si správně vsadíte na vítěze, můžete vyhrát 0,09170200 Bitcoinů, což je téměř 140 000 Kč. Výhru si však dělí všichni vítězové!

 

V kategorii betting můžete sázet na vítěze zápasu a vyhrát peníze.

 

Příklad: Řekněme, že 1 000 lidí si tipne na výhru Manchester City a 10 lidí vsadí na West Ham. Pokud zápas skončí výhrou Manchesteru, 140 000 Kč si rozdělí až 1000 lidí. Pokud to skončí výhrou West Hamu, výhru si rozdělí jen 10 lidí.

 

I v tomto případě můžete vyhrát bezplatné tikety do loterie, věrnostní body nebo golden tiket a hrát o Lamborghini.

 

WIN A LAMBO

V této kategorii nemůžete získat žádné Bitcoiny, ale můžete hrát o Lamborghini. Abyste se mohli zúčastnit losování, potřebujete získat takzvané „golden tikety“.

Už jsme zmiňovali, kde můžete získat golden tikety. Je to v kategorii MULTIPLY BTC a BETTING. Třetí možností, jak můžete získat golden tiket, je koupit si jej za vydělané Bitcoiny.

 

Na stránce můžete hrát o luxusní auto Lamborghini.

 

Jak máte možnost vidět na obrázku výše, losování proběhne za 142 dní, avšak už nyní je tam přes 488,481 tiketů, takže pravděpodobnost výhry je dost mizivá.

Výhra je primárně určena pro lidi žijící v USA. Pokud se stane, že vyhraje uživatel žijící mimo USA, bude muset zaplatit poplatek za transport vozu z USA do dané země. Dobrou zprávou však je, že pokud Lamborghini nepatří mezi vaše oblíbená auta, můžete místo něj dostat 200 000 dolarů v Bitcoinech.

 

REWARDS

V této sekci si můžete uplatnit své získané RP a vyměnit je za Bitcoiny nebo věcné ceny. RP jsou body, které získáváte za každou akci, kterou provedete na stránce Freebitco.in. Takže například za každé rolování zdarma (které můžete dělat každou hodinu) získáte 10 RP bodů!

Další body můžete získávat sázením v kategorii “MULTIPLY BTC”. Jakmile dosáhnete hranice 100 000 RP bodů, můžete si je zaměnit za Bitcoiny nebo věcné ceny.

 

EARN BTC

Portál slouží také jako peněženka, kde můžete šetřit.

Portál Freebitco.in nejenže dává registrovaným uživatelům možnost vydělat nějaké Bitcoiny, ale zároveň slouží také jako peněženka na spoření Bitcoinů! Jak to funguje?

Velice jednoduše. Stačí udržovat na svém účtu hodnotu 30 000 satoshi (0,0003 BTC) a portál Freebitco.in vám každý den vyplatí složený úrok z vašeho plného zůstatku.

Samozřejmě, že to neplatí pro začátečníky, ale pro pokročilé uživatele, kteří již vydělali alespoň 0,0003 Bitcoinů.

 

Čím více peněz budete mít na svém účtu Freebitco.in, tím více vyděláte. Za rok z toho může být docela zajímavá sumička. Přesto jsem však spíše zastáncem výběru vydělaných peněz na bankovní účet. Tam se spoří ještě lépe 😊.

 

CONTEST

V této kategorii se můžete zúčastnit měsíční soutěže o sázky a na refferal programu s celkovými cenami v hodnotě 32 500 USD (přes 700 000 Kč)! Samozřejmě, že výhru dostanete v Bitcoinech nebo v dárkových poukázkách od Amazonu.

Soutěž začíná vždy na začátku měsíce v 00:00 a končí poslední den v měsíci ve 23:59.

Do soutěže budete zařazeni automaticky za každou aktivitu na vašem účtu. Nemusíte tedy získávat žádné další tikety do tomboly a podobně.

 

Výběr peněz a další nastavení

Veškeré podrobnosti ohledně vašeho účtu naleznete v sekci „MORE => PROFILE“. Můžete si tam změnit e-mail, heslo, adresu pro výběr peněz, případně zapnout 2fázovou autorizaci (s ohledem na lepší bezpečnost).

 

Jaké jsou podmínky pro výběr peněz + další nastavení.

 

Zmíním ještě jednu důležitou věc. Vydělané peníze si nemůžete vybrat (výplatu), dokud na svém účtu nenasbíráte 3,000 satoshi (0.00003000 BTC), což je přibližně 45 Kč. Stačí kliknout na zelené tlačítko „WITHDRAW“.

 

Pokud si nevíte s něčím rady, použijte Google překladač, případně napište do diskuse níže. Rád vám poradím. Mějte na paměti, že se jedná o příležitostný výdělek, který vám nenahradí klasické zaměstnání. Při troše štěstí však můžete přijít k zajímavým penězům, které mohou pokrýt náklady na dárky pro vaše blízké. Nebo vám poslouží při placení dovolené.

Registrovat se můžete zde.

 

Nenašli jste v článku to, co jste hledali? Pak si zkuste prohlédnout i diskusní fórum. Možná tam najdete pár zajímavých informací k tomuto tématu.

Máte už nějaké zkušenosti s portálem Freebitco.in? Potěšíte mě, pokud je napíšete do diskuse.

 

Našli jste v tomto článku zajímavé informace, které považujete za prospěšné? Pak se o ně podělte se svými známými a možná tak někomu pomůžete. Stačí, když článek budete sdílet nebo mu dáte like. Určitě doporučuji připojit se i k mé facebookové skupině, ve které neustále zveřejňuji novinky týkající se práce z domu a podnikání na internetu. Klikněte na líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte  „dostávat všechny příspěvky“.

 

Sdílejte:

Leave a Reply