Psaní a editování technických článků v angličtině – nabídka práce

Jste dokumentarista s výbornou angličtinou a zájmem v IT a letectví? Rád se podílíte na vytváření technické dokumentace a uživatelských návodů? Jste týmový hráč, který umí zabrat a vysokou školu už má za sebou? Pak je tu velmi zajímavá pozice, kterou momentálně nabízí Jobs Contact Consulting – Software technical writer. Společnost nabízí 55.000 až 60.000 Kč a kromě dalších zajímavých benefitů i možnost home office.

Náplň práce:

  • psaní a editování technických článků v angličtině,
  • vytváření technické dokumentace a návodů pro uživatele,
  • vytváření uživatelských příruček,
  • spolupráce s dalšími členy týmu, především s kolegy architekty, ale i projektovými manažery, obchodníky, případně členy vývojového týmu,
  • pracovat budete s dokumentačním systémem na bázi LaTeX, verzovacím systémem Mercurial, Linux, UML diagramy.

Požadují:

  • VŠ vzdělání,
  • zkušenost s psaním a editací technických článků v AJ, anebo min. 3 roky praxe na pozici dokumentaristy,
  • zájem o témata IT a letectvo,
  • znalost anglického jazyka – výborná gramatika,
  • výborná znalost českého jazyka.

Osobnostní předpoklady:

  • zodpovědnost,
  • spolehlivost,
  • samostatnost.

Nabízejí:

  • vysokou flexibilitu,
  • možnost home office (práce z domova),
  • možnost pracovat se špičkovými technologiemi,
  • plat až 60.000 Kč / měsíc,
  • další benefity nefinančního charakteru.

Nabídka je vhodná do 10.11.2020

Více informací a kontakt najdete na stránce:

Nic pro vás? A neznáte náhodou člověka, který by mohl mít o tuto volnou pracovní pozici zájem? Pokud ano, pošlete mu tento inzerát.

Rozhodně se podívejte i na další volná místa týkající se práce, kterou je možné provádět z domu.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.