Pracovník péče o klienty – nabídka práce

Přidej se k firmě, která posouvá prodej a nákup nemovitosti do 21. století a věří, že je čas, aby digitální technologie konečně změnily reality. Čeká tě telefonická komunikace s klienty, kteří projevili zájem o realitní služby a po analýze jejich potřeb je nasměruješ správným směrem. Umíš se nadchnout, máš zkušenosti s prodejem a výborné komunikační schopnosti? Samozřejmostí je práce z domova, možnost kariérního růstů, seberozvoj a zázemí firmy, která pečuje o své zaměstnance.

Náplň práce:

  • telefonická komunikace s klienty (sami projevili zájem o naše služby),
  • analýza jejich požadavků a nasměrování dalšího postupu,
  • poskytování aktuálních informací,
  • pomoc s prodejem či nákupem nemovitosti,
  • administrativa.

Požadují:

  • skvělé komunikační schopnosti,
  • nadšení a ochota se učit,
  • výbornou znalost češtiny,
  • SŠ vzdělání,
  • ovládáš práci na PC.

Výhodou:

  • praxe jako operátor call centra nebo obchodní pozice.

Osobnostní předpoklady:

  • samostatnost,
  • odolnost vůči stresu.

Nabízejí:

  • homeoffice pozice (práce z domu),
  • flexibilní pracovní doba,
  • fixní plat + bonusy,
  • firemní akce, teambuildingy,
  • možnost seberealizace,
  • kariérní růst,
  • firemní vzdělávání.

Více informací o této pozici najdete na stránce:

Není tato práce pro vás ta pravá? A neznáte náhodou člověka, který by mohl mít o tuto volnou pozici zájem? Pokud ano, pošlete mu tento inzerát.

Určitě mrkněte i na další volné nabídky práce, které je možné provádět pohodlně doma.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.