Práce copywritera z pohodlí domova – nabídka práce

Vytváření firemních textů z různých oborů, psaní tiskových zpráv a domluvených PR článků nebo textování webu – to všechno bude čekat na nového copywritera nebo copywriterku pro brněnskou firmu Mrholý & spol. Nejdůležitější předpoklady pro práci v této firmě jsou kromě zkušeností s psaním a publikováním čtivých textů také smysl pro dodržování termínů a čas na práci minimálně 20 hodin za týden. Na tomto místě můžete pracovat na DPP a za hodinu práce si vyděláte 150 Kč.

Náplň práce:

  • psaní originálních textů na různá témata,
  • příprava tiskových zpráv pro média,
  • vytváření PR článků,
  • textování webových stránek.

Požadují:

  • schopnost psát čtivé texty,
  • bezchybná znalost a použití češtiny,
  • zkušenost s publikováním vlastních článků,
  • čas na práci alespoň 80 hodin za měsíc,
  • možnost začít pracovat okamžitě.

Osobnostní předpoklady:

  • kreativní mysl,
  • cit pro jazyk,
  • pracovní samostatnost,
  • zodpovědnost.

Nabízejí:

  • práci na DPP na cca 20 hodin týdně,
  • možnost pracovat z domova,
  • firemní odměny,
  • plat 150 Kč za hodinu práce,
  • možnost nastoupit ihned.

Více informací o nabídce a kontakt na společnost naleznete na stránce:

!!! Tato nabídka již není aktuální !!!

Připadá vám toto pracovní místo lákavé, avšak z časových důvodů ho nemůžete přijmout? Zkuste se zamyslet, zda neznáte někoho, kdo momentálně nemá zaměstnání a možná čeká právě na takovou příležitost. Ukažte mu tento inzerát.

Viz také další volné pracovní příležitosti, které se dají provádět z pohodlí homeoffice.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.