Plnič eshopů / správce eshopů – nabídka práce

Hledá se všestranný kolega/kolegyně, který bude psát nové nabídky prodeje zboží dle zadání a bude tak vytvářet nové produkty přímo na webu. Vaše práce nebude jen o vkládání produktů, jejich úpravách. Hledají člověka, který má logické přemýšlení, představivost a cit pro detail. Ideální kandidát by měl být zároveň zodpovědný a spolehlivý a měl by ovládat český jazyk na výborné úrovni. Jedná se o práci na HPP, plat – 22.500 až 35.000 Kč.

Náplň práce:

  • přidávání produktů do interního systému e-shopu,
  • podpora a řešení požadavků dodavatelů,
  • řešení problémů,
  • cenotvorba produktů – nahazování cen, sledování cen konkurence,
  • reportování pozic konkurence,
  • administrativa.

Požadují:

  • znalost MS Office – Excel, tabulky, práce s databázemi,
  • základní znalost CSS a HTML,
  • schopnost psát poutavé texty,
  • výborná česká gramatika,
  • znalost angličtiny a polštiny,
  • dobré komunikační dovednosti,
  • kladný vztah k IT,
  • ochota podílet se na rozvoji společnosti,
  • ukončené SŠ vzdělání a čistý trestní rejstřík.

Osobnostní předpoklady:

  • zodpovědnost,
  • spolehlivost,
  • pečlivost,
  • ochotu učit se nové věci.

Výhodou:

  • znalost programovacích jazyků (SQL),
  • základní znalosti LAN, WAN, WiFi,
  • základní znalost PHP OOP,
  • psaní všemi deseti.

Nabízejí:

  • firemní slevy na zboží,
  • příležitost k dalšímu profesnímu rozvoji,
  • možnost vzdělávání a prostor pro osobní a profesionální růst,
  • velmi dobré mzdové ohodnocení a motivační bonus dle plnění individuálních výsledků na měsíční bázi,
  • individuální rozvržení pracovní doby,
  • možnost občasné práce z domova.

Více informací a kontakt najdete na stránce:

Nabídka je platná do 03.01.2022 nebo do smazání původního inzerátu.

Zaujala vás tato pracovní nabídka, ale nesplňujete nezbytné požadavky? Možná znáte někoho, pro koho by byla tato pracovní příležitost vyhovující. Doporučte mu tento inzerát.

Rozhodně se podívejte i na další volná místa týkající se práce, kterou je možné provádět z domu.

Další zajímavé nabídky v oblasti správy e-shopu naleznete v kategorii – volná pracovní místa a brigády pro správce e-shopu.