Personální agentura hledá pro svůj nový projekt spolupracovníky

Personální agentura Axial personnel agency s.r.o. hledá manuální pracovníky na home offcie.

Zajímavá příležitost pro všechny, kteří hledají nenáročnou manuální práci z domu. Oslovila mě personální agentura AXIAL PERSONNEL AGENCY, s.r.o. připravující nový unikátní projekt, který je zatím v testovací fázi. Agentura momentálně hledá manuálně zručné lidí, kteří by si chtěli vydělat něco navíc prováděním relativně jednoduchých administrativních úloh online prostřednictvím svého počítače nebo telefonu. Vaše spolupráce s agenturou bude probíhat formou DPP nebo DPČ, výjimečně na fakturu.

 

O co jde?

Personální agentura AXIAL PERSONNEL AGENCY, s.r.o., která působí na trhu již 23 let, v současnosti řeší „problém“, kdy nemá dost vlastních lidských zdrojů (pracovníků) k provádění jednoduchých dílčích úkolů – ověření kontaktních adres společností, dohledání kontaktních údajů určitých lidí nebo otestování a ohodnocení vybraných mobilních aplikací nebo jiných služeb.

Proto se agentura rozhodla vybudovat službu, kde na jedné straně bude samotná agentura, která bude dodávat jednoduché „manuální“ pracovní nabídky, a na druhé straně bude skupina ochotných pracovníků (čili vy), kteří budou tyto úkoly realizovat. Pokud vás nějaká nabídka zaujme, budete se o ni moci přihlásit a po jejím zpracování dostanete předem dohodnutou odměnu.

 

Kdo se může stát jejich spolupracovníkem?

Jejich spolupracovníky se mohou stát studenti, maminky na MD nebo kdokoliv, kdo je ochoten pracovat nad rámec svého běžného zaměstnání.

Zařazení do jejich pracovní databáze znamená přístup k pracovním nabídkám, které:

  • můžete realizovat kdykoliv a odkudkoliv. Podstatné bude dodržování termínů,
  • nevyžadují žádné speciální znalosti, jen pokročilou práci s počítačem,
  • nejsou podvodné – žádný prodej finančních produktů, prodej kosmetiky, pojištění, pyramidové hry nebo cokoliv podobného.

 

Nový projekt od agentury Axial.

 

Pár dalších informací o nabídce

Půjde především o relativně jednoduché činnosti, které zvládne každý gramotný člověk. Například dohledávání informací na internetu a zapisování do tabulek, práce s Wordem či Excelem. Čili žádné specializované nabídky jako psaní textů, programování či grafika.

Úkoly budete moci zpracovávat online na počítači nebo telefonu z pohodlí domova, agentura k nim vždy poskytne jasný návod.

Vy jako jejich spolupracovníci si budete moci vybrat činnosti, kterými se chcete zabývat. Nikdo vás do ničeho nebude nutit, ani vám přidělovat práci, o kterou nemáte zájem. Budete dělat jen takovou práci, jaká se vám bude zamlouvat.

Agentura předpokládá odměnu v rozsahu 150 -160 Kč / hod, placení však nebudete od hodiny, ale za výkon. To znamená, že zaplacené dostanete až když splníte úkol. Pokud jste tedy velmi šikovní a svou práci uděláte rychle, může být vaše hodinová sazba ještě vyšší.

Přidej se k nám do osobní franšízy Bewit.

Spolupráce bude probíhat ve formě DPP, případně DPČ, výjimečně na fakturu.

 

Pár slov na závěr

Agenturu jsem si samozřejmě proklepl a mohu říci, že jsem na internetu nenašel žádnou kritiku, případně negativní hodnocení. Právě naopak. Většina uchazečů o zaměstnání je se službami této agentury velmi spokojena.

V naší emailové komunikaci mě jejich zástupce ujistil, že se distancují od jakýchkoliv poplatků a že skutečně jen hledají lidi, kterým budou moci platit za provedenou práci.

 

Momentálně jsou ve stavu testování základní myšlenky celé služby. První zakázky od klientů už jsou, ale chybí jim na to pracovníci.

Pokud vás tedy tato nabídka zaujala a chtěli byste si vydělat relativně jednoduchou prací, zapojte se do jejich pracovní databáze. Na webové stránce http://bit.ly/2R5fvWo najdete základní dotazník pro registraci spolupracovníka. Následně by se s vámi personální agentura měla spojit a probrat případnou spolupráci.

 

Našli jste v tomto článku zajímavé informace, které považujete za prospěšné? Pak se o ně podělte se svými známými a možná tak někomu pomůžete. Stačí, když článek budete sdílet nebo mu dáte like. Určitě doporučuji připojit se i k mé facebookové skupině, ve které neustále zveřejňuji novinky týkající se práce z domu a podnikání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte  „dostávat všechny příspěvky“.

 

Sdílejte:

2 Responses to “Personální agentura hledá pro svůj nový projekt spolupracovníky”

  1. Halina napsal:

    Zdravím. Tak to se divím že jste nic nenašel. Ani jsem dlouho nepátrala a co jsem „ulovila“
    https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-krimi/17656/napise-o-vas-ze-jste-veprik.html

Leave a Reply