Personalista pro nábor uchazečů z východních zemí

Umíte ukrajinsky nebo rusky? Jste komunikativní jedinec s lidským přístupem? Pokud k tomu ještě vládnete němčinou nebo angličtinou, jste dokonalý kandidát. Stavební firma Cubesta Building přijme do svých řad personálního pracovníka pro nábor uchazečů z Ukrajiny a dalších východních zemích. Lokalita pracoviště je v Brně, ale firma nabízí i možnost pracovat z pohodlí domova. Hlavní je být samostatný, flexibilní, pečlivý a spolehlivý.

Náplň práce:

  • komunikace emailem a po telefonu s uchazeči z Ukrajiny,
  • personální administrativa,
  • komunikace se zaměstnavateli v ČR a v dalších zemích,
  • inzerce nabídek práce za účelem získávání vhodných uchazečů dle požadavků zaměstnavatele.

Požadují:

  • minimálně SŠ vzdělání s maturitou,
  • znalost ukrajinského nebo ruského jazyka,
  • znalost německého nebo anglického jazyka,
  • znalost MS Office ( Word, Excel, Outlook).

Výhodou:

  • zkušenosti z oblasti personalistiky.

Osobnostní předpoklady:

  • samostatnost,
  • časová flexibilita,
  • spolehlivost,
  • příjemné vystupování,
  • příjemné jednání s lidmi.

Nabízejí:

  • plat podle zkušenosti,
  • home office,
  • flexibilní pracovní dobu,
  • možnost profesního růstu,
  • práci na zajímavých projektech.

Nabídka je platná do 18.07.2020

Podrobnější informace a kontakt naleznete zde:

Není tato práce pro vás ta pravá? A neznáte náhodou člověka, který by mohl mít o tuto volnou pozici zájem? Pokud ano, pošlete mu tento inzerát.

Viz také další volné pracovní příležitosti, které se dají provádět z pohodlí domova.

Pokud hledáte práci z domu výhradně v oblasti recruitingu, pak se překlikněte zde. Najdete tam další nabídky práce pro personalisty.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.