Pasivní zákaznická linka VODAFONE – nabídka práce

Největší externí call-centrum v České republice, Comdata Czech a.s., hledá pro svého klienta – VODAFONE – zájemce o pozici operátora pasivní linky. Náplní vaší práce bude komunikace se zákazníky společnosti. Do týmu hledají kolegy všech věkových kategorií, ať je vám 20 nebo třikrát tolik, jste vítáni! Vhodné také pro absolventy, důchodce nebo OZP. Praxe na obdobné pozici není nutná. Hledají až 5 lidí, každý si může vydělat 18000 – 32000 Kč / měsíčně.

Náplň práce:

  • komunikace se zákazníky VODAFONE a řešení jejich požadavků,
  • účastni se školení na rozvoj osobnostních i pracovních dovedností,
  • v případě zájmu se podílet na firemním projektu COMDIS Laboratoř, kde se rozhoduje o tématech celofiremního strategie.

Požadují:

  • komunikativní schopnosti,
  • znalost práce na PC,
  • kultivovaný projev.

Osobnostní předpoklady:

  • odpovědnost,
  • časovou flexibilitu,
  • schopnost zaujmout,
  • optimistický člověk.

Nabízejí:

  • práci v mezinárodní společnosti,
  • nástupní plat 100 Kč / hod + bonusy,
  • práci na HPP,
  • speciální bonus pro nováčky – 6000 Kč,
  • práce z domova (po zaškolení a dosažení určité úrovně),
  • kariérní růst,
  • zaměstnanecké benefity.

Více informací a kontakt na společnost naleznete na stránce:

!!! Tato nabídka již není aktuální !!!

Zaujala vás tato pracovní nabídka, ale nesplňujete nezbytné požadavky? Možná znáte někoho, pro koho by byla tato pracovní příležitost vyhovující. Doporučte mu tento inzerát.

Viz také další volné pracovní příležitosti, které se dají provádět z pohodlí domova.

Další zajímavé nabídky, zaměřené výhradně pro telefonní operátory v call centru, najdete v této kategorii.

Pokud můžete, podpořte můj projekt lajknutím či sdílením na sociálních sítích. Je to to nejmenší, co můžete pro mě a pro růst tohoto webu udělat. Rovněž budu rád, pokud se připojíte do mé facebookové komunity, která je zaměřená na online vydělávání a práci z domu. Označte „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte  „dostávat všechny příspěvky“.