Kreslič / konstruktér – nabídka práce

Nabídka práce.

Máte vzdělání technického směru a aktivně hledáte zaměstnání, případně zvažujete jeho změnu? Čtení výkresů vám nedělá problém a ovládáte nějaký 3D CAD systém? Potom neváhejte oslovit společnost MIKUPEX TRADE s.r.o. Tato firma má pro vás volné místo. Důležitá je chuť učit se nové věci. Rádi uvítají i kandidáty / kandidátky s kratší praxí, aktivní absolventy apod. Mzda 40 – 50 000 Kč/měsíc. Jedná se o práci na plný úvazek s možností homeoffice.

Náplň práce:

  • tvorba a přepracování 2D a 3D CAD modelů vč. výkresové dokumentace,
  • vytváření jednoduchých pomocných šablon a přípravků pro výrobu,
  • kontrola shody s výrobní dokumentací.

Požadují:

  • vzdělání technického směru,
  • nějaké zkušenosti s prací ve 3D CAD systémech,
  • znalost čtení výkresů,
  • samostatnost,
  • zodpovědnost,
  • pracovitost,
  • chuť učit se nové věci,
  • flexibilitu,
  • uživatelskou znalost práce na PC – MS Office, Windows.

Výhodou:

  • praxe na obdobné pozici,
  • znalost mechanických principů, obecné znalosti funkčnosti strojů a zařízení.

Nabízejí:

  • částečnou práci z domova,
  • klouzavou pracovní dobu,
  • zaškolení v Praze,
  • možnost kariérního a osobního růstu,
  • práci na plný úvazek,
  • plat 40 – 50 000 Kč / měsíc (dle zkušeností a praxe).

Kontakt a více informací najdete na stránce:

Nabídka je platná do 10.05.2024 nebo do smazání původního inzerátu.

Připadá vám tato pracovní nabídka zajímavá, ale aktuálně neplánujete změnit práci? A co vaši příbuzní či kamarádi? Zkuste se zamyslet, jestli neznáte někoho, kdo je bez práce a možná čeká na takovou příležitost. Ukažte mu tento inzerát.