Junior specialista controllingu s angličtinou – nabídka práce

Máte za sebou alespoň krátkou praxi v oblasti controllingu? Chcete své znalosti dále rozšířit a zároveň se domluvíte anglicky? Pokud jste odpověděli kladně, v tom případě vás může oslovit nabídka od stabilní mezinárodní společnosti. Ta hledá do svého týmu šikovného specialistu na controlling. Náplní vaší práce bude controlling nákladových středisek, příprava podkladů pro fakturaci apod. Možnost 100% práce z domova + další zajímavé benefity.

Náplň práce:

  • controlling nákladových středisek,
  • příprava podkladů pro fakturaci,
  • ad hoc analýzy,
  • alokace nákladů mezi jednotlivými středisky,
  • reporting.

Požadují:

  • dobrou znalost anglického jazyka,
  • zkušenost v oblasti controllingu – alespoň 1 rok
  • znalost MS Excel na pokročilé úrovni.

Osobnostní předpoklady:

  • schopnost pracovat v týmu,
  • analytické dovednosti.

Nabízejí:

  • možnost 100% práce z domova,
  • flexibilní pracovní dobu,
  • příspěvek na home office vybavení (100,- Kč/ den),
  • další benefity – multisport kartu, benefit kartu, stravenky a pod.

Více informací o nabídce a kontakt na firmu najdete na stránce:

Nabídka je platná do 28.05.2022 nebo do smazání původního inzerátu.

Připadá vám toto pracovní místo lákavé, avšak z časových důvodů ho nemůžete přijmout? Zkuste se zamyslet, zda neznáte někoho, kdo momentálně nemá zaměstnání a možná čeká právě na takovou příležitost. Ukažte mu tento inzerát.

Viz také další volné pracovní příležitosti, které se dají provádět z pohodlí domova.