IT RECRUITER – práce i 100% z HO, neomezené bonusy

Společnost ManpowerGroup, jež poskytuje personální služby a je i významným zaměstnavatelem v ČR, hledá do svého týmu specialisty na pozici recruiter v oblasti IT na plný úvazek. Jedná se o plnou remote spolupráci – odkudkoli z ČR, ale je možnost pracovat i z kanceláře v Praze či Brně. Máte prokazatelnou zkušenost z podobné pozice? Rádi pracujete s lidmi, jste komunikativní, samostatní a domluvíte se anglicky? V tom případě jste ideální kandidát/ka na tuto pozici.

Náplň práce:

  • vyhledávání IT specialistů,
  • interní projekty i projekty u klientů,
  • náborový proces,
  • komunikace s klienty.

Požadují:

  • zkušenosti v IT recruitment min. 1 rok,
  • nadšení pro IT,
  • komunikativní angličtina.

Osobnostní předpoklady:

  • pozitivní a proaktivní přístup,
  • samostatnost.

Nabízejí:

  • 100% homeoffice,
  • plný úvazek,
  • zázemí mezinárodní společnosti,
  • firemní benefity,
  • systém vzdělávání a školení.

Více informací o této pozici najdete na stránce:

Nabídka je platná do 18.02.2022 nebo do smazání původního inzerátu.

Zaujala vás tato pracovní nabídka, ale nesplňujete nezbytné požadavky? Možná znáte někoho, pro koho by byla tato pracovní příležitost vyhovující. Doporučte mu tento inzerát.

Určitě mrkněte i na další volné nabídky práce, které je možné provádět pohodlně doma.

Další zajímavé nabídky, zaměřené výhradně pro HR specialisty, najdete v této kategorii.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.