Hlava marketingu na budování a vedení týmu – nabídka práce

Lemonero, to je chytré financování pro e-shopy a pracovní příležitost právě pro vás. Proč? Protože máte spoustu zkušeností z marketingu v eCommerce, Fintech nebo digitálním prostředí. Protože pozice je pěkně finančně ohodnocena a výši výplaty můžete přímo ovlivnit. A protože možnost home office je jistá! Tak neváhejte, jděte do toho a staňte se součástí super týmu s mezinárodními ambicemi, který táhne za jeden provaz.

Náplň práce:

  • tvorba a realizace B2B a B2C marketingové komunikace,
  • budování a vedení marketingového a sales týmu,
  • řízení performance kampaní – spolupráce s agenturou,
  • PR a branding – spolupráce s médii a externí agenturou
  • spolupráce s externími partnery.

  • zkušenost z marketingu v eCommerce, Fintech nebo digitálním prostředí,
  • zkušenost s řízením týmu.

Osobnostní předpoklady:

  • výborné analytické myšlení,
  • schopnost pohotově řešit problémy,
  • zodpovědnost.

Nabízejí:

  • možnost pracovat na full-time,
  • fixní mzdu + provize ze zisku firmy,
  • možnost home office (práce z domova s flexibilní pracovní dobou),
  • školení,
  • benefity nefinančního charakteru – PC, telefon a další potřebné vybavení.

Nabídka je platná do 05.01.2021

Více informací najdete na stránce: https://www.startupjobs.cz/nabidka/26933/head-of-marketing

Zaujala vás tato pracovní nabídka, ale nesplňujete nezbytné požadavky? Možná znáte někoho, pro koho by byla tato pracovní příležitost vyhovující. Doporučte mu tento inzerát.

Rozhodně se podívejte i na další volná místa týkající se práce, kterou je možné provádět na dálku.