Grafik pro projekt o osobním rozvoji a podnikání – nabídka práce

Hledá se zkušený grafik, pro kterého jsou při práci důležité věci jako samostatnost, časová a osobní flexibilita, úvazek podle domluvy a včasná výplata. Přesně to nabízí novému kolegovi mediální agentura mediabuyers.cz, která se zaměřuje hlavně na filmové a developerské akce a nyní rozšiřuje svůj záběr o nový projekt. Podle dohody budete pracovat na grafických návrzích pro sociální sítě (Facebook, LinkedIn, Instagram), firma očekává hlavně infografiky, bannery a střih krátkých videí. Nutností je výborná znalost grafických programů.

Náplň práce:

  • vytváření grafického obsahu na sociální sítě,
  • editování a střih krátkých videí.

Požadují:

  • profesionální znalost grafických softwarů,
  • zkušenost s vytvářením podobných zadání.

Výhodou:

  • zkušenost s natáčením videí.

Osobnostní předpoklady:

  • samostatnost a spolehlivost,
  • schopnost dodržovat termíny,
  • kreativní myšlení,
  • grafické cítění.

Nabízejí:

  • dlouhodobou spolupráci bez nutnosti docházet do firmy,
  • předem daný objem práce,
  • úvazek a smlouvu dle dohody,
  • možnost dalšího pracovního rozvoje,
  • práci z domova.

Více informací o nabídce a kontakt na společnost naleznete na stránce:

Zaujala vás tato pracovní nabídka, ale nesplňujete nezbytné požadavky? Možná znáte někoho, pro koho by byla tato pracovní příležitost vyhovující. Doporučte mu tento inzerát.

Určitě mrkněte i na další volné nabídky práce, které je možné provádět pohodlně na dálku.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.