GL účetní – 100% práce z domova – nabídka práce

Mezinárodní firma se sídlem na Brněnsku podnikající v oboru telekomunikací hledá do svého týmu kolegu či kolegyni na pozici GL účetní. Čeká tě odpovědná práce při zpracování účetnictví dle českých a dalších standardů, kontrola správnosti účetnictví GL. Jedná se o práci na plný pracovní poměr s možností práce plně z domova. Nutná je znalost němčiny a angličtiny. Pozice je vhodná jak pro studenty, tak i pro účetní s praxí.

Náplň práce:

  • zpracování účetnictví,
  • měsíční uzávěrky, roční uzávěrky,
  • kontrola správnosti zpracování účetních operací,
  • komunikace s dalšími odděleními.

Požadují:

  • SŠ/VŠ vzdělání,
  • zkušenost s AP/AR nebo GL,
  • znalost MS Office,
  • anglický jazyk aktivně,
  • německý jazyk aktivně.

Výhodou:

  • znalost SAP.

Nabízejí:

  • hlavní pracovní poměr,
  • homeoffice pozice,
  • flexibilní pracovní doba,
  • firemní benefity,
  • odpovídající odměna,
  • 5 týdnů dovolené + 2 dny volna.

Více informací o této pozici najdete na stránce:

Nabídka je platná do 10.09.2022 nebo do smazání původního inzerátu.

Zaujala vás tato pracovní nabídka, ale nesplňujete nezbytné požadavky? Možná znáte někoho, pro koho by byla tato pracovní příležitost vyhovující. Doporučte mu tento inzerát.

Určitě mrkněte i na další volné nabídky práce, které je možné provádět pohodlně doma.

Další zajímavé nabídky, zaměřené výhradně pro účetní, najdete v této kategorii.