Full remote PPC specialista – nabídka práce

Internetová TSUNAMI Digital Agency hledá do svého týmu posilu – PPC specialistu na různorodé kampaně pro malé i velké klienty. Jedná se o práci plně z domova s flexibilní pracovní dobou v přátelském kolektivu. Ideální kandidát by měl mít dobré znalosti fungování PPC reklamy. Říkají vám něco pojmy jako Google Ads, Sklik, FB Ads, Google Analytics, Google Tag Manager a Google Data Studio? Potom na nic nečekejte a pošlete firmě své CV.

Náplň práce:

  • nastavování PPC reklamy (Google Ads, Sklik, FB Ads, Heureka, Zboží),
  • práce s Google Analytics, Google Tag Manager a Google Data Studio.

Požadují:

  • zkušenost s PPC reklamou,
  • znalost programů Google Analytics, Google Tag Manager a Google Data Studio,
  • myslet analyticky.

Osobnostní předpoklady:

  • aktivní přístup,
  • spolehlivost,
  • odpovědnost,
  • komunikační schopnosti.

Nabízejí:

  • 100% práci z domova,
  • flexibilní pracovní dobu,
  • odpovídají finanční ohodnocení,
  • přátelský kolektiv.

Více informací o této pozici najdete na stránce:

Nabídka je platná do 10.02.2022 nebo do smazání původního inzerátu.

Nic pro vás? A neznáte náhodou člověka, který by mohl mít o tuto volnou pracovní pozici zájem? Pokud ano, pošlete mu tento inzerát.

Viz také další volné pracovní pozice, na kterých můžete působit ze své kanceláře či domova.

Další zajímavé nabídky, zaměřené výhradně pro PPC specialisty, najdete v této kategorii.